Rock Na Bagnie 2023: Alians

0
305
źródło: rocknabagnie.pl

Trzynasta edycja festiwalu Rock Na Bagnie odbędzie się w dniach 30 czerwca i 1 lipca 2023 roku, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goniądzu.

Rock na Bagnie XIII odbędzie się jak zwykle w malowniczych okolicach Biebrzańskiego Parku Narodowego w Goniądzu – na Podlasiu, nad rzeką Biebrzą, w dniach 30 czerwca i 1 lipca 2023 roku. Festiwal Rock na Bagnie stawia na różnorodność gatunków niezależnego rocka: punk, gotyk, metal, ska, psychobilly, hardcore. I nie tylko. Do tego wyjątkowe koncerty, których nie zobaczymy nigdzie indziej. Oprócz koncertów organizatorzy na pewno przygotują wiele innych atrakcji. Do tego nieskazitelna okolica Biebrzańskiego Parku Narodowego, na terenie którego odbywa się festiwal oraz położona nieopodal Twierdza Osowiec są dodatkowymi atutami skłaniającymi do odwiedzenia Goniądza.

Drugie ogłoszenie

Alians to polski zespół punkowy – powstały w 1990 roku w Pile – wykonujący dość oryginalną mieszankę muzyki punk, hardcore, folk, reggae i ska, która zyskała miano „pilskiego brzmienia”. W instrumentarium Aliansu występuje nietypowy na scenie punk instrument – akordeon. Zespół jest określany jako jedna z najważniejszych polskich grup wykonujących muzykę alternatywną. Alians wraca na Bagno po ośmiu latach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments