Do końca 2023 roku polska wokalistka Renata Przemyk da jeszcze kilka koncertów z nowym Kwartetem.
Nowy Kwartet Babę zesłał Bóg Renaty Przemyk to utwory z jubileuszowej płyty Renata Przemyk i Mężczyźni w rockowo-elektronicznych aranżacjach. Nie brakuje więc basu, gitar, perkusji i perkusjonalii. Artystka zagrała już z takim materiałem między innymi w Krakowie, Łodzi i Imielinie.
Najbliższe koncerty
Do końca roku, póki co, koncerty odbędą się w następujących miastach:
- 14 października 2023 roku – Wrocław, Stary Klasztor
- 23 listopada 2023 roku – Białystok, Nie Teatr (dwa koncerty)
- 9 grudnia 2023 roku – Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury

![Barry Stock (Three Days Grace): Jesteśmy na scenie od lat i mamy się dobrze [wywiad]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Summer-Punch-Festival-piatek-fot.-Natalia-Nazar-115-218x150.jpg)

![Kochanowski zabrzmiał na nowo. Maria Peszek i Bartek Wąsik na Malta Festival [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Piesn-nocy-letniej.-Peszek-i-Wasik-graja-Kochanowskiego-fot.-Natalia-Nazar-07-218x150.jpg)