Rammstein w Polsce – kompendium wiedzy

Rammstein w Polsce - kompendium wiedzy
Fot Wikipedia

Już praktycznie w godzinach odliczać można do dnia, w którym Rammstein zawita do Chorzowa w ramach trasy promującej swój najnowszy album! Jeśli jeszcze nie wiecie, co wnieść można na teren areny, na jakie utwory stawiają obecnie muzycy w setliście oraz jak wygląda planowa godzina rozpoczęcia koncertu, to dobrze trafiliście! Wszystkie z tych informacji znajdziecie w naszym tekście!

Rammstein w Polsce – co można wnieść na teren imprezy, a  czego nie?

Jak to bywa w przypadku każdej imprezy masowej, także i na koncercie Rammsteina obowiązywać będzie regulamin ściśle określający co można wnieść na teren imprezy, a co jest zabronione. Jak wyczytać możemy w informatorze Live Nation, wnieść nie można między innymi: toreb większych od formatu A4, przedmiotów pirotechnicznych, broni, rac, petard, sprayów, farby, parasolek o ostrym zakończeniu, napojów w puszkach/szkle, butelkach plastikowych powyżej 0,5l, alkoholu, flag większych od wymiarów 1,5x2m, wskaźników laserowych, butów o metalowych zakończeniach oraz kamer, laptopów, ipadów, tabletów i selfie sticków. Na koncert wnieść możemy natomiast: lornetki, telefony komórkowe, aparaty kompaktowe oraz butelki plastikowe do 0,5l z odkręconym korkiem.

Rammstein w Polsce – rozpiska czasowa

Rozpiska czasowa na chorzowski koncert grupy Rammstein prezentuje się następująco:

17:00 – Otwarcie bramek

20:00Duo Jatekok

21:00 – Rammstein

Rammstein w Polsce – prawdopodobna setlista

Warto wspomnieć, że domyślać można się już jakie utwory usłyszą fani zgromadzeni na Stadionie Śląskim. Rammstein trzyma się bowiem obecnie sztywnej setlisty, zatem bardzo prawdopodobne jest, że w Chorzowie usłyszymy następujące utwory:

 1. Was ich liebe
 2. Links 2-3-4
 3. Tattoo
 4. Sehnsucht
 5. Zeig dich
 6. Mein Herz brennt
 7. Puppe
 8. Heirate mich
 9. Diamant
 10. Deutschland
 11. Radio
 12. Mein Teil
 13. Du hast
 14. Sonne
 15. Ohne dich
 16. Engel

Bisy:

 1. Ausländer
 2. Du riechst so gut
 3. Pussy
 4. Rammstein
 5. Ich will

Nie pozostało nam nic innego jak tylko życzyć dobrej zabawy!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o