Ralph Kaminski z nowym singlem!

Ralph Kaminski | fot, materiały prasowe

Jeden z najbardziej oryginalnych artystów na rodzimej scenie muzycznej – Ralph Kaminski – zaprezentował drugi singiel, zapowiadający nowy krążek artysty. Do piosenki Wszystkiego Najlepszego powstał również klip zainspirowany jego rodzinną miejscówką.

Ralph Kaminski z nowym singlem!

Wszystkiego Najlepszego to drugi singiel zapowiadający nowy album tego wyjątkowego artysty. Do piosenki powstał również teledysk, którego reżyserem i scenarzystą jest Ralph Kaminski. Wokalista po raz kolejny zaprasza do swojego wyimaginowanego świata. W teledysku wybieramy się w podróż do miasteczka pełnego przyczep kempingowych, które inspirowane są jego rodzinnymi stronami. Dokładną datę premiery drugiego studyjnego albumu Raplha mamy poznać niebawem, ale wiemy że nowy singiel będzie utworem zamykającym najnowsze wydawnictwo.

Obejrzyj klip do piosenki Wszystkiego Najlepszego

Ralph Kaminski o nowym singlu

W utworze “Wszystkiego Najlpeszego” opowiadam o swoim smutnym lecie spędzonym w rodzinnym mieście i o tym, co działo się w mojej głowie. Akcja klipu odbywa się w nierzeczywistym miasteczku. W powietrzu unosi się melancholijny klimat schyłku lata, ostatnich gorących dni. W miasteczku nie ma domów, wszyscy mieszkają w przyczepach kempingowych. Mieszkańcy są odzwierciedleniem ludzi w naszym społeczeństwie, naszych bliskich oraz idoli, a także naszych marzeń. Pomimo kameralnego otoczenia, w miasteczku nie brakuje atrakcji.

Debiutanckie Morze Ralpha Kaminskiego

Zanim na półkach sklepowych oraz w serwisach streamingowych pojawi się nowy krążek Ralpha, warto powrócić do jego debiutanckiego Morza. Świetny wokal i produkcja, znakomite teksty masa emocji to coś co spowodowało, że publika pokochała wokalistę. Jeżeli jakimś cudem nie słyszeliście tego albumu to koniecznie musicie nadrobić zaległości!

Koncerty Ralpha Kaminskiego

Płycie towarzyszyła spora trasa koncertowa, podczas której artysta zaśpiewał na największych imprezach w Polsce. Razem z artystą występuje My Best Band In The World. Kamiński na swoje koncerty zapraszał też innych piosenkarzy, którzy razem z nim wykonują wybrane piosenki. Scena była przyozdobiona, by przypominać tytułowe morze, a efekty dźwiękowe razem ze scenografią bardziej przypominają sztukę w teatrze niż koncert muzyczny. Wszyscy występujący ubrani są w kostiumy. Dodatkowo na scenie możemy podziwiać tancerzy oraz aktorów. Wszystkie te aspekty składają się na wyjątkowe widowisko łączące ze sobą śpiew, teatr i taniec.