Romantic Psycho Expirience – nowa trasa Quebonafide

Romantic Psycho Quebo
Strona w serwisie Going, gdzie można kupić bilety na nadchodzącą trasę Quebonafide.

Quebonafide lubi zaskakiwać. Jedną z takich niespodzianek zobaczyliśmy niedawno. Po dwuletniej przerwie artysta opublikował w sieci utwór Romantic Psycho. Pokazał się też w nowym wcieleniu, przypominającym siebie samego z liceum. Nie był to jednak koniec niespodzianek – raper w nietypowy sposób zapowiedział nadchodzącą trasę koncertową.

W serwisie Going została uruchomiona strona zapowiadająca trasę Romantic Psycho Expirience. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to że wizualnie przypomina ona Windowsa 95. Po kliknięciu w folder Koncerty!!!11 naszym oczom ukazują się daty wydarzeń. Przedsprzedaż rusza 27 lutego o 12:00 tylko w Empik Premium, a regularna sprzedaż – dzień później. Oprócz możliwości kupienia  biletów na stronie możemy też pobawić się w Paincie i pograć w Sapera.

Romantic Psycho Expirience
Daty koncertów, fot. Going

Artysta promował będzie nadchodzące wydawnictwo, Romantic Psycho. Mimo dwóch singli nie znamy daty premiery, jednak po ogłoszeniu trasy możemy się spodziewać, że to już niedługo. Koncerty w ramach Romantic Psycho Expirience odbędą się w kwietniu.