Pierwszy solowy album Haze’a

0
94

Ekscytacja w mediach społecznościowych: Kwiatek Haze ujawnia szczegóły nadchodzącej premiery albumu Oda.

Media społecznościowe wszystkich fanów polskiego rapu niewątpliwie niebawem zawrą, o ile już nie zaczęły wrzeć. Wszystko za sprawą wiadomości, jaką przekazał znany i ceniony w tym gatunku muzycznym raper.

Kwiatek Haze ujawnia szczegóły dotyczące nadchodzącego albumu Oda. Promocję płyty, będącą solowym debiutem artysty rozpoczynają Starsi Panowie. W wydaniu Kwiatka znacząco różnią się od znanego nam wszystkim Kabaretu Starszych Panów tworzonego niegdyś przez Jeremiego Przyborę i Jerzego Wasowskiego.

Oda: Patetyczne wyznanie wartości artystycznych

Już prawie miesiąc temu Kwiatek Haze będący współzałożycielem Hałastry, zapowiedział wydanie pierwszego solowego albumu. Oda ma być patetycznym wyznaniem wartości artysty- pracy, dojrzewania, szacunku i miłości. Jak zapowiedział na swoim Instagramie, płyta dostarczy słuchaczom zarówno czystego hip-hopu, jak i ciężkich brzmień. Ma być równocześnie spokojniejsza, mniej gniewna i agresywna od poprzednich wydań rapera i jednocześnie stanowić formę poezji.

Kwiatek podkreślił, że prace nad wokalem i aranżacje płyty są już zakończone. Aktualnie trwa etap ostatecznego ukształtowania brzmienia krążka przed jego ostateczną produkcją.

Wydaje się, że album przepełniony tak silnymi uczuciami, jakie zapowiada artysta, niewątpliwie, ma szansę poruszyć słuchaczy. Najwyraźniej tak właśnie się stało.

Ekscytacja na platformach społecznościowych

W komentarzach pod postem na Instagramie słuchacze już dopytują o trasy koncertowe, gościnny udział Kaza Bałagane na płycie. Przede wszystkim zalewają Haze’a pozytywnymi reakcjami, wyrazami wsparcia i ekscytacji.

Sneak peek na kanale YouTube

Na oficjalnym kanale grupy E1 na platformie YouTube już teraz możemy przesłuchać jednego z utworów z gościnnym występem Benito i Hodaka. Starsi Panowie to spokojny i wprowadzający w melancholijny nastrój utwór, w którym nie zabrakło klasycznych dla stylu Hałastry wstawek ze zmodyfikowanym głosem. Dodają one mroku, a jednocześnie nawiązują do twórczości Hałastry. Tym samym tworzą spójne połączenie pomiędzy tym, co słuchacze duetu już znają, ze świeżością, którą proponuje na płycie Kwiatek.

Zamów album już teraz!

Nareszcie z opublikowanego wpisu dowiadujemy się, jak będzie prezentowała się lista utworów, a także, kto wystąpi gościnnie na Odzie. Dodatkowo już teraz jest możliwość zamówienia egzemplarza płyty w przedsprzedaży na oficjalnej stronie Kwiatka Haze’a.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments