Poznaliśmy support przed koncertami Lenny’ego Kravitza!

0
42
Lenny Kravitz

Już w lipcu trasa koncertowa Lenny’ego Kravitza zawita do Krakowa i Łodzi. Właśnie poznaliśmy suport przed koncertami artysty w Polsce. 

Lenny Kravitz na koncertach w Polsce!

LENNY KRAVITZ – “BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR”

21 lipca 2024 – TAURON Arena Kraków
23 lipca 2024 – Atlas Arena, Łódź

Supportem Lennego Kravitza na obu koncertach w Polsce będzie Devon Ross.

Bilety możecie kupić na oficjalnej stronie Lenny’ego Kravitza oraz na stronie organizatora koncertu Live Nation Polska.

Ponadczasowy. Wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Jak inaczej scharakteryzować Blue Electric Light, czyli 12. studyjny album Lenny’ego Kravitza? Kravitz napisał i nagrał płytę w prywatnym studiu na Bahamach, gdzie po raz kolejny udowodnił swoje doskonałe umiejętności tworzenia głębokiego, soulowego rock’n’rolla. Jako nieustanna siła twórcza – muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant – nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze.

Blue Electric Light to utwory pełne pasji, muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą – Craigiem Rossem. Ostatecznie stworzył 12 utworów, które odzwierciedlają jego dziedzictwo jako wybijającego się odkrywcy nowego gatunku muzycznego, równocześnie mocno zakorzenionego w energii XXI wieku, a nawet wybiegającego mocno w przyszłość.

Devon Ross

Po wydaniu EP Oxford Gardens w tym roku, Devon Ross została doceniona przez Spin Magazine i Guitar World Magazine za jej unikalny głos i mistrzowskie wykonanie post-punku z lat 70. na ukochanej gitarze Fender Mustang. Devon Ross przywołuje wściekłość i szorstkość wczesnych lat punku, ale z jej własnym, wyraźnie nowoczesnym akcentem. Wydana w 2024 roku jej EP została nazwana tour de force, które przywodzi na myśl dni początków punku w Nowym Jorku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments