“Pożal się Boże” – nowa piosenka Sanah

Jedno z największych objawień polskiej sceny – Sanah, zaprezentowała nową piosenkę wraz z teledyskiem. Utwór znajdzie się na albumie Bujda, który dostępny będzie na winylu i kasecie magnetofonowej.

Zobacz teledysk do piosenki Pożal się Boże 

Twórcą słów, jak zawsze jest Sanah, a muzykę stworzyła wraz z Thomasem Martinem Leithead-Docherty’m, który odpowiedzialny był również za produkcję utworu. Singiel promuję drugą EP-kę wokalistki – Bujda. Krążek dostępny będzie w serwisach cyfrowych oraz w limitowanym nakładzie – na winylu oraz kasecie magnetofonowej. Premierę zaplanowano na 23 października. Fizyczne nośniki kupicie na stronie Empik.com.

#NoSory Tour

Autorka hitów Szampan czy Melodia, w listopadzie ma wyruszyć w pierwszą solową trasę koncertową. Zaplanowane są koncerty w Łódzi, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku oraz dwukrotnie w Warszawie. Wszystkie bilety na występy młodej wokalistki zostały wykupione. Z uwagi na trudną sytuację epidemiologiczną w kraju, możliwe, że trasa zostanie przeniesiona. Czekamy na oficjalne informacje.

Wszystkie daty trasy koncertowej Sanah

3 listopada 2020 – Warszawa, Palladium
15 listopada 2020 – Łódź, Klub Wytwórnia
16 listopada 2020 – Katowice, P23 Katowice
7 grudnia – Wrocław, Zaklęte Rewiry
8 grudnia – Kraków, Klub Studio
10 grudnia – Poznań, Tama
11 grudnia – Gdańsk, Stary Maneż
16 grudnia – Warszawa, Palladium

Kim jest Sanah?

Sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. W 2019 roku wydała szereg singli (w tym Siebie zapytasz i Proszę pana), którymi zainteresowała i zdobyła liczne grono fanów. W październiku ukazała się jej limitowana EP-ka Ja na imię niewidzialna mam, która z miejsca trafiła na szczyt list sprzedaży winyli w Empik.com. Na początku 2020 premierę miał jej pierwszy, „mainstreamowy” utwór Szampan – jeden z najpopularniejszych utworów tego roku. 8 maja Sanah wydała swój debiutancki album długogrający Królowa dram, który od razu uplasował się na szczycie listy OLiS – zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce według ZPAV.