Piątkowe nowości! LANY, Sigrid, Charli XCX, Sivan, Odell, Podsiadło, Halsey, TOP

Jesień traktuje nas dobrze! Po letnich wakacjach artyści powracają do nas z nowym materiałem. W ten piątek miało miejsce wiele wyjątkowych premier.

LANY – Malibu Nights

Długo zapowiadany i wyczekiwany krążek LANY w końcu ujrzał światło dzienne. Malibu Nights powstało w ciągu zaledwie 45 dni. Drugi album zespołu utrzymany jest w mocno indie-rockowym klimacie, z dodatkiem dużej ilości elektrycznych dźwięków. Zawiera 9 kawałków, ale aż 5 z nich zespół zaprezentował przed premierą płyty.

 

Sigrid – Sucker Punch

Norweżka z kolei podzieliła się z fanami zupełną nowością. Singiel Sucker Punch został zaprezentowany światu po raz pierwszy w czwartkowej wieczornej audycji BBC Radio1. Był to pierwszy raz, gdy piosenka została publicznie usłyszana. Popowo-elektroniczny utwór jest kolejnym strzałem w dziesiątkę młodziutkiej piosenkarki, a fanom robi jeszcze większego smaka na album. A z ciekawostek – czy tylko nam pierwsze dźwięki piosenki tak bardzo przypominają Ja Pas! Nosowskiej?

 

Charli XCX i Troye Sivan – 1999

Dwóch atrystów pojawiło się w kolaboracji wspominającej piękne czasy końcówki lat ’90. Czasy bez telefonów, pełne Britney Spears i wolności od social mediów.

 

Halsey – Without me

Ostatnie miesiące w życiu artystki były bardzo burzliwe. Jej – dość publiczny – związek z G-Eazy’m rozpadł się z powodu – rzekomej – zdrady rapera. Nikt nie był zdziwiony – artysta znany jest z ostrego imprezowania, kobiet i narkotyków. Jednak po jakimś czasie ta dwójka znów do siebie wróciła. Halsey była ostro krytykowana za ‘wchodzenie do tej samej rzeki dwa razy’ i ‘poniżanie się dla mężczyzny’. W odpowiedzi na docinki opinii publicznej Halsey wydaje piosenkę. Without me to ciężka ballada o ślepej miłości. Prawdziwe emocje czy kolejny chwyt marketingowy? Oceńcie sami.

 

Dawid Podsiadło – Nie ma fal 

Kolejna nowa piosenka Podsiadła! Nie ma fal pojawi się na płycie Małomiasteczkowy. Tak jak zapowiedział Dawid – do piosenki powstanie teledysk. Ale potem. Premiera płyty Małomiasteczkowy już 19 października.

 

Tom Odell – You’re gonna break my heart tonight

Odell rozpieszcza nas kolejnym kawałkiem z nowej płyty. Jubilee Road ukarze się 26 października i jak do tego czasu poznaliśmy już 4 piosenki z albumu. Jeśli tęskniliście za emocjonalnymi, chwytającymi za serce balladami to coś dla was.

Twenty One Pilots – Trench 

Amerykański duet powrócił z nowym albumem. Jeśli macie ochotę posłuchać piosenek na żywo, to TOP w ramach The Bandito Tour wystąpią w Łodzi 15 lutego 2019.

 

 

Kiedy udawany muzyk musi zagrać prawdziwy koncert

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here