Panna Nikt – poznajcie tę utalentowaną dziewczynę

Panna Nikt jesienią 2016 roku wydała swoją EPkę. Zachęcamy do sprawdzenia, kim jest, ale przede wszystkim do zapoznania się z jej twórczością.

Panna Nikt

Tak naprawdę nazywa się Magdalena Czomperlik. Jest wokalistką i autorką tekstów.

W 2013 roku Kazik Staszewski powiedział o niej tak:

„Jeździł z nami fajny zespół Plagiat 199 z powalającą wokalistką. Dziewczyna absolutnie
wszechstronna, pisząca super teksty i genialnie śpiewająca…. Tych sześciu przekonanych o swojej potędze facetów w zespole byłoby niczym bez tej dziewczyny”.

Od 2000 roku występowała z chórem Ave Sol, działającym przy BCK w Bielsku-Białej, z repertuarem muzyki poważnej oraz gospel.

Od 2004 do 2016 roku związana była z punkowym zespołem Plagiat 199 prezentującym materiał autorski, gdzie angażowała się jako wokalistka oraz autorka tekstów. Z zespołem łączyło ją doświadczenie skomponowania trzech longplay-ów oraz zagrania kilkuset koncertów, w tym kilkudziesięciu u boku zespołu Kult, dzięki którym może się pochwalić występami m.in. w katowickim Spodku, Stoczni Gdańskiej czy Hali Ludowej we Wrocławiu. Ma za sobą także koncerty na festiwalach polskiej muzyki alternatywnej takich jak Jarocin czy Przystanek Woodstock.

Zaśpiewała gościnnie m.in. na płytach zespołów El Dupa, Zacier, Jumanji i A-Front. Swoich tekstów udzieliła po raz pierwszy w roku 2011 projektowi Maja Kleszcz i Incarnations na potrzeby płyty p.t. Odeon.

W roku 2013, we współpracy z Andrzejem Izdebskim (producent solowych płyt Kazika Staszewskiego oraz między innymi Mai Kleszcz, Braci Figo Fagot), rozpoczęła pracę nad materiałem solowym.
Jesienią 2013 do rozgłośni radiowych trafił singiel „Inną Drogą”. Magda napisała tę piosenkę wspólnie z Andrzejem Izdebskim, on całość wyprodukował a masteringiem zajął się Marcin Cichy znany z formacji Skalpel. Utwór znalazł się na składance Smooth Jazz wytwórni MTJ.

W 2016 roku ukazała się EPka, na której znalazły się 4 utwory:

  1. Lubię Ten Stan
  2. Wiem Kiedy Grasz
  3. Chcę Być
  4. Rozłóż Ręce

 

Sprawdźcie sami!