OneRepublic w Polsce! Bilety wkrótce w sprzedaży!

OneRepublic w Polsce fot. materiały prasowe LiveNation

OneRepublic jeden z największych zespołów pop-rockowych na świecie odwiedzi Polskę! Zespół zawita do Warszawy, gdzie zagra na Torwarze. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich fanów amerykańskiej grupy.

Twórcy takich hitów jak Apologize czy Counting Stars zagrają 12 listopada na warszawskiej hali COS Torwar. Bilety w ogólnej sprzedaży będą dostępne na stronie LiveNation oraz Ticketmaster. Dla wszystkich mega fanów OneRepublic ciekawym faktem jest przedsprzedaż biletów. Ruszy ona 5 marca od 10:00, a będzie trwała dokładnie 24 godziny. Dodatkowo dla posiadaczy kart Citi Handlowy organizator zafundował możliwość zakupu biletów już 4 marca. Warto się śpieszyć, gdyż nie wiadomo, kiedy znów przytrafi się taka okazja!

OneRepublic

Zespół pochodzący z Kolorado, którego najjaśniejszym punktem jest wokalista Ryan Tedder został założony w 2002 roku. Grupa łączy wiele gatunków muzycznych takich jak: pop, rock czy chociażby indie rock.  Wśród największych hitów OneRepublic umieszczamy: Apologize, Counting Stars, All The Right Moves czy chociażby niedawno wydany Wanted. Zespół wziął udział w powstawaniu soundtracku do serialu 13 powodów, który możemy obejrzeć na Netflixie. Nie zapominajmy oczywiście o sukcesach oraz nominacjach kapeli do przeróżnych nagród i statuetek. Największą sławę przyniósł utwór Apologize. Singiel ten pochodził z debiutanckiego albumu, zremiksował go amerykański producent muzyczny Timbaland. Utwór został nominowany m. in. do nagrody Grammy. Zespół otrzymał w całej swej karierze aż 46 nominacji, zdobywając 12 nagród.

Nowy album oraz trasa koncertowa

W tym roku ma się ukazać piąty album grupy, którego zapowiedzią jest singiel Rescue Me. OneRepublic ogłosił dziś szczegóły europejskiej trasy i znajdziemy w niej takie państwa jak chociażby: Niemcy, Austria, Litwa, Łotwa, Czechy, Słowenia czy Słowacja. Amerykanie wracają na Torwar po sześciu latach, bo dokładnie wtedy ostatni raz odwiedzili Polskę. Podsumowując, szykuje się wielkie wydarzenie, na które najwięksi fani musieli czekać aż 6 lat. Dlatego warto już 6 marca zaopatrzyć się w wejściówkę, aby nie zmarnować tej ogromnej szansy!