Selena Gomez i wiele innych gwiazd na soundtracku 13 Powodów

13 Powodów
fot. materiały prasowe

Na ścieżce dźwiękowej do drugiego sezonu serialu 13 Powodów pojawi się najnowszy utwór Seleny Gomez Back To You. Wraz z nią znajdują się też utwory OneRepublic, Years&Years oraz wielu innych muzyków.

W związku z tym, że 18 maja na platformę Netflix został dodany drugi sezon serialu 13 Powodów, pojawiła się też ścieżka dźwiękowa. Minęło już pół roku odkąd Selena Gomez wydała swój ostatni przebój Wolves. Teraz piosenkarka oraz nagrała swój najnowszy utwór Back To You, który w ciągu dziesięciu dni zdobył ponad 10 milionów wyświetleń. Tekst nawiązuje do wydarzeń w 13 Powodach, a teledysk jest zbiorem scen z drugiego sezonu serialu.

Po wielkich emocjach fanów jakie miały miejsce po pierwszym sezonie czy też po przeczytaniu książki o tym samym tytule nadszedł czas na ciąg dalszy. Na ścieżce dźwiękowej do drugiego sezonu serialu 13 Powodów znajdzie się aż 20 utworów. Poza bardzo dobrze przyjętym przez fanów utworem Seleny, w serialu pojawią się też utwory OneRepublic nagrany wraz z Logic Start Again, nowy przebój Years&Years Sanctify oraz nowa wersja najbardziej znanej piosenki z pierwszego sezonu serialu The Night We Met tym razem nagrana przez Lord Huron oraz Phoebe Bridgers. Podobnie jak na pierwszej części, nie zabraknie również klasyków z lat 80. od takich wykonawców jak New Order, Echo & The Bunnymen, OMD, Tears For Fears oraz Siouxie and The Banshees.

Soundrack drugiego sezonu 13 Powodów:

 1. Selena Gomez – Back To You
 2. Billie Eilish feat. Khalid – Lovely
 3. OneRepublic feat. Logic – Start Again
 4. YUNGBLUD feat. Charlotte Lawrence – Falling Skies
 5. Lord Huron feat. Phoebe Bridgers – The Night We Met
 6. Parade of Lights – Tangled Up
 7. Colouring – Time
 8. Leon Else – My Kind of Love
 9. HAERTS – Your Love
 10. New Order – Love Vigilantes
 11. Echo & The Bunnymen – The Killing Moon
 12. Human Touch – Promise Not To Fall
 13. Years & Years – Sanctify
 14. YUNGBLUD – Tin Pan Boy
 15. Orchestral Manoeuvres In The Dark – Souvenir
 16. Tears for Fears – Watch Me Bleed
 17. Siouxsie and the Banshees – Cities in Dust
 18. Gus Dapperton – Of Lacking Spectacle
 19. Telekinesis – Falling (In Dreams)
 20. The Alarm – Strength