One Love Music Festival odbędzie się 19 listopada 2022 roku w Hali Stulecia. Nadszedł czas na ogłoszenie kolejnych artystów.
W 2022 roku we Wrocławiu odbędzie się muzyczna uczta. Kolejny raz w stolicy województwa dolnośląskiego będziemy mogli uczestniczyć w One Love Music Festival. Organizatorzy festiwalu tym razem dodali dwoje artystów. Na scenie Hali Stulecia pojawią się Selah Sue i Bas Astral.
Do tej pory dowiedzieliśmy się, że w Hali Stulecia wystąpią: Bokka, duet Koven. i Dubioza Kolektiv. Bilety dostępne są na stronie onelove.pl.
Selah Sue
Tej Pani nie trzeba nikomu przedstawiać! Przyjeżdża do nas prosto z Belgii ze swoim nowym albumem Persona! Podczas One Love usłyszycie jej największe przeboje oraz posłuchacie utworów z nowej płyty! Muzyczna uczta gwarantowana!
Bass Astral
Bass Astral – producent muzyki elektronicznej Kuba Tracz. Swoją muzyczną karierę rozpoczął 13 lat temu. Występował m.in. w rockowych zespołach Clock Machine i cinemon, z którymi wydał 4 płyty. Od 2015 przyjął pseudonim Bass Astral, w tym roku zawiązał duet Bass Astral x Igo, dzięki któremu dał się poznać szerszej publiczności, nagrał 3 płyty i zagrał wiele koncertów w całej Polsce i na największych polskich festiwalach.




![Trzy muzyczne światy, jeden wieczór. MARO, Devendra Banhart i Benjamin Clementine na Malta Festivalu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/MARO-Devendra-Banhart-i-Benjamin-Clementine-Piesn-nocy-letniej.-Peszek-i-Wasik-graja-Kochanowskiego-fot.-Natalia-Nazar-29-218x150.jpg)

![Barry Stock (Three Days Grace): Jesteśmy na scenie od lat i mamy się dobrze [wywiad]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Summer-Punch-Festival-piatek-fot.-Natalia-Nazar-115-218x150.jpg)