Nowy utwór na 25-lecie HEY! Posłuchaj “Gdzie Jesteś, gdzie jestem?”

HEY materiały prasowe
HEY materiały prasowe
hey materiały prasowe
Hey materiały prasowe

Hey w podziękowaniu Fanom

Z okazji 25-lecia zespół Hey nie tylko wyruszy w jubileuszową trasę pod nazwą Fayrant, ale też planuje wydanie specjalnego, dwupłytowego albumu. Wydawnictwo, pod szyldem Kayaxu, ukaże się w październiku. “Gdzie Jesteś, gdzie jestem” to pierwszy utwór zapowiadający płyty.   

Materiał wideo, którym opatrzona jest piosenka, to zbiór starych fotografii grupy. Nic więc dziwnego, że zespół opatrzył go komentarzem “łezka się w oku kręci”. Zaś liderka, Katarzyna Nosowska, w imieniu zespołu podziękowała za wspólne 25 lat, za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku.

“Panie, Panowie.. Dziękujemy, że przez tak wiele lat, Nadawaliście sens naszemu istnieniu, wpuszczając do uszu dźwięki i słowa, które wysyłaliśmy w świat. Dziękujemy za otuchę i krytykę, za koncerty, na które Przychodziliście sami, a potem z dziećmi. Dziękujemy za asystowanie nam przy dorastaniu i za to, że my mogliśmy być przy Was gdy mijały kolejne lata. “Gdzie Jesteś, gdzie jestem?” to prezent z okazji naszej komitywy. Piosenka na jesień, piosenka sentymentka.”

 

Wyjątkowa trasa, wyjątkowi goście

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że na jesiennych koncertach Hey zobaczymy gitarzystę i zarazem współzałożyciela formacji, Piotra Banacha (Indios Bravos, Baika). Jednak to nie koniec niespodzianek! W specjalnie przygotowanym teaserze przedstawione są twarze pozostałych gości. Wśród nich: Dawid Podsiadło, Mela Koteluk, Paulina i Natalia Przybysz, Igor Herbut, OSTR, Titus, Ania Dąbrowska oraz Beata Kozidrak. Nie zdradzono w jakim mieście pojawią się poszczególni artyści. Niemniej jednak szykuje się trasa, której nie można przegapić! Bilety zakupicie za pośrednictwem serwisu TicketPro.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here