Nowy utwór na 25-lecie HEY! Posłuchaj “Gdzie Jesteś, gdzie jestem?”

HEY materiały prasowe
HEY materiały prasowe
hey materiały prasowe
Hey materiały prasowe

Hey w podziękowaniu Fanom

Z okazji 25-lecia zespół Hey nie tylko wyruszy w jubileuszową trasę pod nazwą Fayrant, ale też planuje wydanie specjalnego, dwupłytowego albumu. Wydawnictwo, pod szyldem Kayaxu, ukaże się w październiku. “Gdzie Jesteś, gdzie jestem” to pierwszy utwór zapowiadający płyty.   

Materiał wideo, którym opatrzona jest piosenka, to zbiór starych fotografii grupy. Nic więc dziwnego, że zespół opatrzył go komentarzem “łezka się w oku kręci”. Zaś liderka, Katarzyna Nosowska, w imieniu zespołu podziękowała za wspólne 25 lat, za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku.

“Panie, Panowie.. Dziękujemy, że przez tak wiele lat, Nadawaliście sens naszemu istnieniu, wpuszczając do uszu dźwięki i słowa, które wysyłaliśmy w świat. Dziękujemy za otuchę i krytykę, za koncerty, na które Przychodziliście sami, a potem z dziećmi. Dziękujemy za asystowanie nam przy dorastaniu i za to, że my mogliśmy być przy Was gdy mijały kolejne lata. “Gdzie Jesteś, gdzie jestem?” to prezent z okazji naszej komitywy. Piosenka na jesień, piosenka sentymentka.”

 

Wyjątkowa trasa, wyjątkowi goście

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że na jesiennych koncertach Hey zobaczymy gitarzystę i zarazem współzałożyciela formacji, Piotra Banacha (Indios Bravos, Baika). Jednak to nie koniec niespodzianek! W specjalnie przygotowanym teaserze przedstawione są twarze pozostałych gości. Wśród nich: Dawid Podsiadło, Mela Koteluk, Paulina i Natalia Przybysz, Igor Herbut, OSTR, Titus, Ania Dąbrowska oraz Beata Kozidrak. Nie zdradzono w jakim mieście pojawią się poszczególni artyści. Niemniej jednak szykuje się trasa, której nie można przegapić! Bilety zakupicie za pośrednictwem serwisu TicketPro.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o