The Weeknd zapowiedział nowy album!

Po pokrytym platyną albumie Starboy z 2016 nadszedł czas na nową płytę The Weeknd. W kilku ostatnich postach na portalach społecznościowych artysta ujawnił szczegóły dotyczące nadchodzącego wydawnictwa.

View this post on Instagram

Album Cover (New Track Tonight)

A post shared by The Weeknd (@theweeknd) on

Płyta zatytułowana After Hours ukaże się 20 marca 2020 roku. Wraz z datą premiery otrzymaliśmy tytułowy utwór, który dołącza do dwóch poprzednich singli, czyli Heartless i Blinding Lights.

The Weeknd, czyli Abel Tesfaye to etiopskiego pochodzenia kanadyjski wokalista. Swoją karierę zaczynał od umieszczania autorskich piosenek w serwisie YouTube. W 2011 wydał trzy mixtape’y, dzięki którym został zauważony przez wytwórnie. Debiutancki album artysty, Kiss Land, ukazał się w 2013. Dwa lata później pojawił się Beauty Behind The Madness. Ostatnią płytą długogrającą wokalisty jest platynowy Starboy z 2016. Dyskografię zamyka EPka My Dear Melancholy z 2018.

The Weeknd wystąpił w Polsce tylko raz, na Open’er Festival w 2017. Czy wokalista zawita do naszego kraju podczas trasy promującej nową płytę?