Nosowska króluje na instagramie! #ajażemjejpowiedziała

Kasia Nosowska do tej pory słynęła ze swojej ogromnej, artystycznej wrażliwości, znanego wszystkim fanom polskiego rocka głosu i mistrzowskich tekstów piosenek. Teraz dochodzi do tego seria komediowych filmików, które wrzuca na swój instagramowy profil pod nazwą #ajażemjejpowiedziała.

Wokalistka zespołu Hey z instagrama zaczęła korzystać w marcu. Na początku dodawane przez nią posty nie wyróżniały się niczym szczególnym. Obserwując je można było zobaczyć zdjęcia z trasy, informacje o nadchodzących koncertach, pamiątkowe fotografie z czasów młodości artystki czy chociażby jej psa. Klasyczny instagram, dzięki któremu fani mogą poznać bliżej swoją ulubioną wokalistkę. Jednak odkąd Kasia, jak to sama ujęła, “dorwała się do tej aplikacji”, jaką jest snapchat, wszystko się zmieniło!

Snapchata nauczyli ją synowie i jak widać, artystce bardzo się spodobało. Do tego stopnia, że postanowiła zacząć nagrywać regularnie filmiki i dzielić się nimi ze światem. Za pomocą filtrów zniekształcających twarz oraz głos, Kasia wciela się w różne wyimaginowane osoby, które doradzają jej w różnych kwestiach życiowych (najczęściej są to uwagi dotyczące odchudzania), komentują polską politykę czy też różne osobistości show-biznesu. Tak powstała kultowa już seria #ajażemjejpowiedziała!

 

 

#ajażemjejpowiedziała!
#ajażemjejpowiedziała
instagram Nosowskiej @nosowska.official

 

Sprawa nabrała rozpędu, bo w ciągu miesiąca z 5 tysięcy obserwujących, zrobiło się 20 tysięcy. Kasia ze swoim niesamowitym poczuciem humoru i dużą dozą ironii pokazuje swój dystans do siebie i świata, sprawiając, że fani płaczą przy tym ze śmiechu. Ba, wczytując się w komentarze, możemy zauważyć, że luźne żarty o zbyt dużej wadze podnoszą ludziom samoocenę, a nawet wyciągają z depresji!

Urozmaicając swoją humorystyczną serię, Nosowska zaczęła zapraszać znajomych do nagrywania takich samych filmików. Na jej instagramie w #ajażemjejpowiedziała pojawiła się już Zamilska i dwukrotnie Marcin Dorociński, który świetnie poradził sobie z zadaniem!

#ajażemjejpowiedziała
@nosowska.official

 

10-sekundowe dowcipy o Annie Lewandowskiej, Maffashion czy Nergalu mogą poprawić humor każdemu. Dlatego jeśli jeszcze tego nie zrobiliście koniecznie zajrzyjcie na instagrama Kasi i sprawdźcie sami umiejętności komediowe artystki, które podbijają internet.

Jak widać, snapchat można wykorzystać na przerozmaite sposoby, nie tylko do typowych zdjęć z efektem psa.

A myśleliśmy, że Kaśki nie da się bardziej kochać!