Necrot na trzech koncertach w Polsce

0
14

Necrot przyjadą latem do Polski na 3 koncerty, a ich przebojowy, oldschoolowy death metal będziecie mieli okazję usłyszeć 16 sierpnia w warszawskiej Hydrozagadce, dzień później w poznańskim Klubie Pod Minogą i 18 sierpnia w krakowskim Gwarku.

Trio z Kaliforni doskonale wie jak prawidłowo połączyć death metalową agresję z wysoce przejową melodyjnością. Z jednej strony Necrot hołdują klasykom gatunku, z drugiej czerpiąc z nich najlepsze wzorce urozmaicają swój śmierć metal punkową surowością, zbaczając nawet momentami w blackmetalowe harmonie. Jednak przede wszystkim muzyka Amerykanów jest niezwykle chwytliwa, co usłyszycie na wydanym 4 lata temu Mortal oraz najnowszym Lifeless Birth. Jeśli oldschoolowy death metal to Wasz ulubiony odłam w muzyce ekstremalnej, to musicie stawić się w Warszawie, Poznaniu, bądź Krakowie. 

Necrot

16 sierpnia 2024 – Warszawa, Hydrozagadka
17 sierpnia 2024 – Poznań, Klub Pod Minogą
18 sierpnia 2024 – Kraków, Gwarek

Punkty sprzedaży biletów: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody WiniaryBookings_ZgodaRodzica.

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments