Myles Kennedy wróci do Polski!

0
23
Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators, fot. Natalia Nazar

Jesteście głodni hard rocka? To dobrze, bo Myles Kennedy zagra w Polsce!

Artysta znany z Alter Bridge i długoletniej współpracy ze Slashem pojawi się 7 listopada w stołecznej Progresji, a asystować mu będzie Black River Delta.

Myles Kennedy solo ukazuje bardziej bluesową, ponurą i minimalistyczną stronę hard rocka. Jak się na to przygotować? Choćby słuchając jego ostatniej płyty, The Ides of March, z 2021 roku. Jej następczyni, The Art of Letting Go, ukaże się 11 października. Black River Delta również pokaże zbluesowanego rocka na surowo.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 14 czerwca o 10:00 na: Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie)

MYLES KENNEDY (USA) hard rock, blues rock, singer-songwriter:

Fajnie jest być Mylesem Kennedym. Najpierw zdobywasz sławę na post-grunge’owo/altmetalowym firmamencie z Alter Bridge, potem zaliczasz lata owocnej współpracy ze Slashem, a do tego rozwijasz twórczość solową. Czyż nie jest to marzenie wielu artystów z całego świata? Tym bardziej, że Kennedy pozostawiony sam sobie jako twórca nie traci siły. Amerykański muzyk wydał dwie płyty pod własnym nazwiskiem – obie od siebie różne, obie bez słabych punktów. Z jednej strony potrafi wejść w wyjątkowo refleksyjne zakamarki singer-songwriterskie, uwieszone głównie na bluesie czy americanie, a z drugiej nie zapomina o rockowej dynamice, proponując poruszające i podnoszące na duchu numery. Zresztą, pokrzepianie serc jest jego specjalnością na scenie, więc ruszajcie na warszawski koncert – taka atrakcja w środku jesieni zadziała idealnie.

BLACK RIVER DELTA (Szwecja) blues rock:

Są ze Szwecji, ale brzmią bardzo po amerykańsku, ich twórczością zachwyca się Joe Bonamassa, a w tekstach mają sporo goryczy i refleksyjności. Black River Delta to blues rock dla ludzi rozkochanych w tym gatunku, bo spełnia jego wszelkie wytyczne, ale nie tylko. Jest to muzyka tak bardzo korzenna i zbudowana na feelingu, że trudno się w niej nie zauroczyć. Nie wierzycie? Lektura ostatniego w ich dyskografii „Shakin'” rozwieje wątpliwości.

Kiedy: 7 listopada (czwartek) 2024
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 129/139 zł – przedsprzedaż, 160 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne od 14 czerwca o 10:00 na: Sklep Knock Out (bilety kolekcjonerskie)


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments