My Sleeping Karma na Soulstone Gathering Festival 2018!

My Sleeping Karma na Soulstone Gathering Festival

Niemiecki kwartet kwasowo-psychodeliczny zagra w Polsce!

I to na jednym z najciekawszych festiwali. Ekipo Soulstone Gathering, jesteście wielscy! Na tegorocznej edycji SSG Festival czeka nas niesamowita podróż. W przestrzeń kosmiczną i w głąb siebie! My Sleeping Karma zagra w Krakowie. 

My Sleeping Karma na Soulstone Gathering Festival 2018! – szczegóły imprezy

Tegoroczna edycja Soulstone Gathering Festival, czyli najlepszego, jesiennego festiwalu stonerowego w Polsce odbędzie się wyjątkowo na początku listopada. Headlinerem pierwszego dnia festiwalu będzie wspomniany wyżej zespół, My Sleeping Karma. Chylę czoła przed organizatorami. Jaram się jak szalony, z tego co wiem to ekipa SSG również.

Co, gdzie i kiedy?

Soulstone Gathering Festival 2018
Kraków, Zet Pe Te
09-10.11.2018
Bilety: więcej informacji wkrótce

My Sleeping Karma na Soulstone Gathering Festival

My Sleeping Karma na Soulstone Gathering Festival 2018! – zespół

Kwartet pochodzący z Niemiec powstał w okolicach 2005/2006 roku na gruzach stonerowej kapeli The Great Escape. Debiutancki krążek zatytułowany “My Sleeping Karma” został wydany w 2006 roku. Debiut zebrał sporo pozytywnych recenzji. Tak jak kolejne albumy. Do tej pory zespół wydał 5 studyjnych płyt. Ostatnim tego typu wydawnictwem jest “Moksha” z 2015 roku wydana w Napalm Records. Ich muzyka to niezwykłe połączenie stonerowych brzmień, post-rockowych klimatów, elementów psychodelicznych i acid-rockowych oraz ogromna dawka kosmicznego space-rocka. To wszystko podsypane jest ciekawą atmosferą kojarzącą się z hinduskimi i tybetańskimi soundami. Zresztą wystarczy rzucić okiem na ich okładki i temat się zamyka. Grupa ze swoją genialną mieszanką dotarła do wielu zakątków świata. Niestety w Polsce ostatni raz grali ponad osiem lat temu. Na szczęście znowu będą mieli okazję się u nas pokazać.

Ojjj. Strasznie się cieszę!

Maciej Juraszek

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o