Miley Cyrus zapowiada nowy album!

23 października Miley Cryrus poinformowała swoich fanów o nadchodzącym nowym wydaniu. Album Plastic Hearts pojawi się już w przyszłym miesiącu.

To już pewne – Miley Cyrus powraca z nową płytą! Po wydanej w 2019 EPce SHE IS COMING oraz tegorocznego singla Midnight Sky, artystka wyda kolejną, już siódmą płytę studyjną w swojej karierze.

Plastic Hearts 

Piosenkarka opublikowała na swoim instagramie zdjęcie okładki albumu Plastic Hearts. Miley widnieje na nim w punkowej stylizacji. Tym, co przyciąga uwagę, jest również dominujący kolor okładki, którym jest ostry róż. Artystka zaskoczyła fanów nie tylko tak odważnym wyglądem, ale również szczerym wyznaniem, które możemy przeczytać pod postem.

Pracę nad tym albumem zaczęłam ponad 2 lata temu. Myślałam, że to wszystko rozgryzłam. Nie tylko płytę z piosenkami i dźwiękami, ale całe to moje pieprzone życie. Ale nikt nie wystawia na próbę twojego ego tak, jak samo życie. Właśnie wtedy, gdy pomyślałam, że praca nad płytą jest już skończona… WSZYSTKO zostało wymazane. W tym większość treści związanych z muzyką.
Ponieważ WSZYSTKO się zmieniło.
Natura zrobiła to, co teraz uważam za przysługę i zniszczyła to, czego nie mogłam sobie odpuścić.
Straciłam dom w pożarze, ale odnalazłam siebie w jego popiele.
Na szczęście większość muzyki, która została spalona moi współpracownicy mieli zachowaną w dziennikach i komputerach wypełnionych piosenkami do serii EPek, nad którą wtedy pracowałam. Jednak wydawało mi się to niewłaściwe, aby opublikować moją „historię” (każda płyta jest ciągłą autobiografią) bez dużego, brakującego rozdziału.
Gdyby to był rozdział w mojej książce, to chyba nazwałabym go „Początkiem”, mimo że zwykle, gdy coś się kończy, nazywamy to „końcem”. Ale to było dalekie od końca.

instagram.com/mileycyrus/?hl=pl

Na koniec, Cyrus dodaje, że album będzie dostępny dla wszystkich 27 listopada 2020 roku. Już teraz można zamawiać go w przedsprzedaży na oficjalnej stronie Miley Cyrus.

Miley Cyrus x MTV Unplugged

Tydzień temu Miley Cyrus wzięła udział, w słynnym koncercie MTV Unplugged, podczas którego artyści wykonują muzykę tylko przy użyciu instrumentów akustycznych. Wokalistka zaśpiewała oryginalne piosenki, jak i covery, między innymi piosenkę Britney Spears Gimmie More czy piosenkę swojej siostry I Got So High That I Saw Jesus, podczas wykonywania której dołącza do niej Noah Cyrus.