Miley Cyrus gwiazdą Orange Warsaw Festival 2019!

Miley Cyrus gwiazdą Orange Warsaw Festival 2019
Kadr z teledysku Nothing Breaks Like A Heart fot. Vevo

Cardi B, ogłoszona wcześniej headlinerka Orange Warsaw Festival, musiała odwołać pierwsze koncerty podczas europejskiej trasy koncertowej w tym planowany występ podczas OWF 2019. Jej miejsce zajmuje ikona współczesnego popu – Miley Cyrus.

Cardi B nie wystąpi na Orange Warsaw Festival 2019

Wszyscy fani Cardi B będą niepocieszeni. Smutną informację o odwołaniu występu na Orange Warsaw Festival podzielili się organizatorzy imprezy na łamach Facebooka. Ubiegły rok zdecydowanie należał do raperki i wszystkich mocno ucieszył planowany koncert w Polsce.

 

Miley Cyrus gwiazdą Orange Warsaw Festival 2019!

Na szczęście organizatorzy zdołali znaleźć równie dużego headlinera imprezy. Podczas tegorocznej edycji festiwalu zobaczymy jedyną i niepowtarzalną – Miley Cyrus. Takiego zastępstwa się nie spodziewaliśmy! Jest to jedna z tych gwiazd, o których słyszał chyba każdy. Miley uwielbia szokować i wzbudzać kontrowersję. Artystka idealnie wpasowała się w świat show-biznesu. Ostatnio coraz częściej udowadnia, że jest bardzo zdolną wokalistką. Najlepszym tego przykładem jest współpraca z Markiem Ronsonem podczas utworu Nothing Breaks Like A Heart. Utwór wyznacza nową ścieżkę dla młodej artystki

Orange Warsaw Festival

Orange Warsaw Festival to festiwal muzyczny, który od 2008 roku odbywa się w Warszawie. Pierwsze dwie edycje miały miejsce na Placu Defilad, później przeniesiono wydarzenie na  teren Toru Wyścigów Konnych na Służewcu. Do tej pory zagrało na nim  ponad 300 artystów zarówno polskich jak i zagranicznych. Wśród nich pojawili się m.in. Kings of Leon, Imagine Dragons, Years & Years, Linkin Park, The Offspring, Queens of the Stone Age, Muse czy Skunk Anansie.

Termin festiwalu

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie miała miejsce w dniach 31 maja – 1 czerwca. Organizatorzy ponownie zapraszają do stolicy na Tor Wyścigowy, który znajduje się na Służewcu. Podczas tegorocznej edycji na scenie wystąpią m.in: Miley Cyrus, Solange, The Raconteurs, Marshmello, Troye Sivan oraz Quebonafide

Bilety na Orange Warsaw Festival 2019

Karnety Early Bird na Orange Warsaw Festival 2019 są dostępne na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia. Bilety można nabyć także za pośrednictwem platformy eBilet.pl.