22 lipca 2022 roku odbyło się trzecie spotkanie z cyklu Od Sztuk do Art w toruńskim Pubie Spółdzielczym.
Trzecim gościem został Michał Wiraszko – wokalista, autor tekstów, gitarzysta i lider poznańskiego zespołu Muchy. Rozmowę z artystą przeprowadziła Oliwia Ciszewska z Radia Sfera, a następnie odbył się Wiraszko DJ Set. Wśród publiczności był obecny, między innymi, Zbigniew Krzywański z toruńskiego zespołu Republika. Spotkanie odbyło się dzięki Fundacji Wspieramy Kulturę SztukArt w toruńskim Pubie Spółdzielczym przy pomocy Fundacji PZU i patronacie medialnemu Kulturalnych Mediów.













![Trivium roznieśli Progresję! [relacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-202-218x150.jpg)
![Breaking Benjamin po raz pierwszy w Polsce [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/773A7661-obrobione-1600-2-218x150.jpg)
![Trzy oblicza elektroniki na Malta Festival: The Blaze, HAAi i Worakls [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/The-Blaze-Haai-Worakls-fot.-Natalia-Nazar-18-218x150.jpg)