Michał Szpak wystąpił w Poznaniu [fotorelacja]

fot. JAGODA HALOSZKA

Na Łęgach Dębińskich w Parku im. Jana Pawła II, który mieści się w Poznaniu, wystąpił Michał Szpak. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.

Sobota w Poznaniu obfitował we wszelkiego rodzaju koncerty. Na Stadionie z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego wystąpił Andrea Bocelli, w CK Zamek z ramach Ukraińskiej Wiosny na scenie pojawiła się Jamala Alim Qizi, a na Politechnice Poznańskiej studenci mogli usłyszeć m.in. jak brzmi Łydka Grubasa.

11 maja również miała miejsce inauguracja  VII edycji Poznańskich Dni Rodziny. Jest to czas, w którym wszystkim poznańskim rodzinom proponowany jest szereg wydarzeń, spotkań i imprez o charakterze integrującym całe rodziny i promującym życie rodzinne. Jednocześnie jest to okazja do przedstawienia bogatej i różnorodnej oferty Miasta – jednostek kultury, sportu, rekreacji, edukacji oraz firm – dedykowanej rodzinom. Kalendarium Poznańskich Dni tworzy ponad 300 wydarzeń organizowanych zarówno przez Miasto  jak i przez partnerów.

W sobotę w ramach wydarzenia na Łęgach Dębińskich odbył się piknik rodzinny. Gwiazdą wydarzenia był Michał Szpak, który przyciągnął całą rzeszę fanek i fanów z różnych zakątków Polski. Niektórzy stali już od wczesnych godzin, aby zobaczyć swojego idola bardzo blisko.

Jesteśmy już od godziny 14:00. Przyjechałyśmy specjalnie, aby być pod barierkami – podkreślał fanclub.