Metallica zapowiada Warsaw Takeover!

0
24

Już tylko niecałe dwa miesiące dzielą nas od dwóch koncertów zespołu Metallica w Polsce!

W dniach 5.07 i 7.07 wystąpią w Warszawie na PGE Narodowym w ramach trasy M72 WORLD TOUR promującej album 72 Seasons, wydany w 2023 roku. Kiedy zespół spędza w mieście więcej niż jeden dzień, przygotowywane są dla fanów dodatkowe atrakcje, aby ten czas wykorzystać do granic możliwości!

Przedstawiamy szczegółowe informacje na temat wielu działań związanych z dodatkowymi atrakcjami, które będą miały miejsce w sobotę, 6 lipca w ramach METALLICA WARSAW TAKEOVER. Fani będą mieli możliwość m.in.:

  • zobaczyć trzy filmy: Cliff ‘Em All, Cunning Stunts oraz Orgullo, Pasion y Gloria: Tres Noches En La Ciudad de Mexico
  • wziąć udział w spotkaniu autorskim z fotografem zespołu – Rossem Halfinem – autorem książki Metallica. The Black Album In Black & White Book
  • uczestniczyć w koncertach zespołów: The Legacy i Rusty Head w Klubie Proxima

Sprzedaż biletów na powyższe wydarzenia już ruszyła! Więcej informacji poniżej.

Multikino Złote Tarasy, Warszawa, ul. Złota 59
Godz. 11:00
Metallica Film Fest

Cliff ‘Em All – to pierwsze nagranie video Metalliki stanowi hołd dla zmarłego pierwszego basisty Cliffa Burtona.  Jest to dowód uznania dla jego niesamowitego talentu i naprawdę wyjątkowej osobowości, jaką był. Cliff ‘Em All przedstawia nagrania z koncertów od 1983 do 1986 roku i wyróżnia go to, że jest to jedyne „oficjalne” wydanie DVD/wideo prezentujące genialną grę Burtona.  Oryginalne nagranie na VHS zostało wydane w 1987 r. (DVD ukazało się w 1999 r.).

Cunning Stunts – wydany w 1998 roku film Cunning Stunts został nakręcony w Fort Worth w Teksasie w dniach 9–10 maja 1997 roku podczas trasy koncertowej Poor Touring Me, która promowała Load (i ostatecznie Re-Load). To była era, w której Metallica nadal przekraczała granice zarówno pod względem muzycznym, jak i koncertowym, czego dowodem jest ten film.

Orgullo, Pasion y Gloria: Tres Noches En La Ciudad de Mexico – trzy noce w Mexico City ze 155 000 szalonych fanów zespołu Metallica! Każdego wieczoru była inna setlista, zespół zagrał aż 34 piosenki! Ten zestaw DVD został wydany w krajach hiszpańskojęzycznych dopiero w 2009 roku (wydano także wydanie brazylijskie w języku portugalskim). Materiał został nakręcony przez wieloletniego współpracownika Metalliki, Wayne’a Ishama.

Więcej informacji i bilety na to wydarzenie: multikino.pl

Godz. 17:30
Metallica. The Black Album In Black & White Book
Ross Halfin – spotkanie autorskie

Fotograf Ross Halfin współpracuje z Metalliką od czterdziestu lat. Jego najnowsza oficjalna książka – Metallica. The Black Album in Black & White – upamiętnia jeden z najlepiej sprzedających się albumów wszechczasów i zawiera klasyczne i wcześniej niepublikowane zdjęcia. Halfin był z zespołem podczas nagrywania albumu w hollywoodzkim studiu One on One oraz podczas długiej trasy koncertowej. Zapraszamy na spotkanie autorskie (w języku angielskim), podczas którego będzie możliwość zadawania pytań.

Więcej informacji i bilety na spotkanie: multikino.pl

Klub Proxima, Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 99A
Godz. 18:30
Koncerty zespołów The Legacy i Rusty Head

Będziemy świadkami dużego muzycznego wydarzenia! Jako zwieńczenie dnia „WARSAW TAKEOVER” na scenie Proximy pojawią się zespoły: The Legacy i Rusty Head. Pierwszy z zespołów funkcjonujący na scenie razem od ponad roku wykonuje covery utworów Iron Maiden i on jako pierwszy rozgrzeje publiczność zgromadzoną w Proximie. Następnie na scenie wystąpią muzycy z zespołu Rusty Head, którzy regularnie koncertują od 25 lat. Rusty Head przygotowują na tę specjalną okazję niepowtarzalny, ponad dwugodzinny set utworów Metalliki.

Oprócz koncertów powyższych zespołów, Antyradio wraz z fanklubem Metalliki Overkill.pl przygotowało wiele konkursów oraz niespodzianek, dlatego warto pojawić się na tym wspaniale zapowiadającym się wydarzeniu!

Więcej informacji i bilety dostępne na overkill.pl oraz w dniu koncertu w klubie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments