Zbliża się kolejna edycja Męskiego Grania. Organizatorzy poinformowali, w których miastach odbędzie się impreza. Pierwszy koncert zobaczymy 14 lipca w Poznaniu.
Męskie Granie to kultowy projekt, który co roku przyciąga fanów muzyki z całej Polski. Na scenie wydarzenia spotykają się najlepsi polscy artyści reprezentujący różnorodne gatunki muzyczne. W 2018 roku, trasa koncertowa doczekała się swojej dziewiątej edycji.
W ubiegłbym roku gwiazdami imprezy byli Brodka, Organek i Piotr Rogucki, którzy wspólnie nagrali hymn ósmej edycji Męskiego Grania pt. Nieboskłon.
Jak na razie organizatorzy nie zdradzili frontmanów tegorocznej edycji. Mimo to poinformowali, w których miastach odbędą się koncerty.
Męskie Granie 2018
• 14 lipca – Poznań, Park Cytadela, Al. Armii Poznań
• 21 lipca – Katowice, Strefa Kultury, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1
• 28 lipca – Wrocław, Pergola, ul. Wystawowa 1
• 4 sierpnia – Kraków, Centrum Sportu Parkowa (dawny Stadion Korony Kraków, ul. Parkowa 12 A
• 11 sierpnia – Gdynia, Park Kolibki, 291
• 18 sierpnia – Warszawa, Forty Bema, ul. Jerzego Waldorffa,
• 25 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, ul. Grojec 50
Szczegóły trasy, której sponsorem jest marka Żywiec, zostaną podane w późniejszym terminie. Więcej informacji na www.meskiegranie.pl.
Zobaczcie, jak wyglądała zeszłoroczna edycja Męskiego Grania.
![Breaking Benjamin po raz pierwszy w Polsce [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/773A7661-obrobione-1600-2-218x150.jpg)
![Trzy oblicza elektroniki na Malta Festival: The Blaze, HAAi i Worakls [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/The-Blaze-Haai-Worakls-fot.-Natalia-Nazar-18-218x150.jpg)
![Trzy muzyczne światy, jeden wieczór. MARO, Devendra Banhart i Benjamin Clementine na Malta Festivalu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/MARO-Devendra-Banhart-i-Benjamin-Clementine-Piesn-nocy-letniej.-Peszek-i-Wasik-graja-Kochanowskiego-fot.-Natalia-Nazar-29-218x150.jpg)