Mery Spolsky wyrusza w „EROTIK ERA TOUR II”!

0
60
Mery Spolsky, fot. Natalia Nazar

EROTIK ERA opanowuje Polskę! Po doskonałej, wyprzedanej trasie jesiennej – czas na rundę drugą. MARIA PRZED OŁTARZEM, SUKA i LATEKS ponownie rozruszają sale koncertowe. Sprawdźcie, jakie miasta odwiedzi Mery Spolsky!

10 listopada 2023 roku do sklepów i do serwisów streamingowych trafił trzeci album Mery SpolskyEROTIK ERA. W tym samym czasie Artystka zawitała z nowym materiałem do największych polskich miast, a energetyczna i taneczna trasa jesienna zakończyła się spektakularnym finałem w warszawskiej Stodole.

Teraz czas na więcej!
Tych, którzy byli już na koncertach Mery Spolsky, do udziału w EROTIK ERA TOUR II przekonywać nie trzeba… A dla tych, którzy jeszcze okazji nie mieli – jest ten opis:

Przygotujcie się na basy, które przyspieszą Wasze tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak znacznie więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach.

Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusję składzie zagra promujące album EROTIK ERA single – SUKA, MARIA PRZED OŁTARZEM czy LATEKS. Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolsky hitów z poprzednich albumów Miło było Pana poznać i Dekalog Spolsky.

Harmonogram EROTIK ERA II:

2.03 Wodzisław Śląski WCK
7.03 Wrocław Stary Klasztor
9.03 Kalisz CKiS
13.03 Bydgoszcz MCK
16.03 Opole NCPP
17.03 Zielona Góra Kawon
7.04 Rzeszów Pod Palmą
11.04 Warszawa Stodoła
12.04 Przybysławice Dwór na Wichrowym Wzgórzu
14.04 Toruń Od Nowa
18.04 Kraków Klub Studio
19.04 Łódź Wytwórnia
26.04 Gdańsk Stary Maneż

Link do biletów: meryspolsky.kayax.pl

fot. Adam Słaboń

O płycie:

Trzecia płyta Mery Spolsky to EROTIK ERA – opowieść o niezależności, miłości do siebie i oda do własnego ciała. To elektroniczny soundtrack do wytańczenia wstydu, tabu i presji, jakie nakłada na nas społeczeństwo.

Rozpoczynając trzydziesty rok swojego życia, artystka do albumu EROTIK ERA dołącza także ten manifest:

– Chce mi się wszystkiego! Będę tańczyć nago na kanapie do szybkiego techno. Będę uśmiechać się do nieznajomych ludzi. Od uśmiechania pojawią mi się pierwsze zmarszczki, które zacznę w sobie lubić. Niedługo skończę trzydzieści lat i wyprowadzę swoje ciało na miasto. Wierzę, że znajdę tam swoją miłość. Przede wszystkim do samej siebie. Chcę dotykać, tańczyć, śpiewać, krzyczeć, płakać i być! A chęć do bycia jest najważniejsza. Więc jeśli mi się zachcę, to będę kujonką, wariatką, suką, dewiantką, gosposią, furiatką, heterą i matką, złośnicą, księżniczką, modliszką, mimozą, punkówą, hotuwą, brzydalą i lalką, idiotką, megierą, cnotką, palantką, okularnicą, pijaczką, diablicą, żoną fatalną, femme idealną, królową, słabą i silną. Niech nikt mi tego nie zabiera! Jestem in my EROTIK ERA i chce mi się wszystkiego! A Tobie?

Album powstał ponownie we współpracy z producentem No Echoes. Artyści podczas pracy inspirowali się brzmieniami Moderat, Justice, Kraftwerk czy Daft Punk.

Płyta do kupienia w wersji CD: sklepzmuzyka.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments