Melanie Martinez ponownie w Polsce!

0
19
fot. Jimmy Fontaine

Melanie Martinez ogłosiła europejską i brytyjską część trasy koncertowej The Trilogy Tour. Artystka wraca do Polski już w październiku.

Amerykańska piosenkarka Melanie Martinez wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie 15 października 2024 roku. W nadchodzącej trasie koncertowej The Trilogy Tour zaprezentuje na żywo ewolucję swojego alter ego Cry Baby, grając utwory z trzech przełomowych albumów: Cry Baby, K-12 i Portals.

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w środę 27 marca o godz. 10:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w czwartek 28 marca 2024 na LiveNation.pl o godz. 10:00

Melanie Martinez, wielokrotnie nagradzana artystka alt-popowa, ogłosiła swoją oczekiwaną trasę koncertową The Trilogy Tour. Rozpocznie się ona 18 września w Dublinie, w 3Arena, po czym artystka zawita do takich krajów jak Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania, Niemcy, Polska, Czechy i Włochy, trwając do połowy października. Na wybranych koncertach jako support wystąpią Men I Trust i Elita.

Osoby zainteresowane mogą odwiedzić stronę TheTrilogyTour.com, aby zapisać się do przedsprzedaży, która ruszy 25 marca o godzinie 10:00 lokalnego czasu. Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się 28 marca. Więcej informacji oraz bilety dostępne są na stronie www.thetrilogytour.com.

The Trilogy Tour to najbardziej ambitna trasa koncertowa Melanie, na której zaprezentuje ona postać Cry Baby z jej trzech przełomowych albumów: Cry Baby, K-12 i Portals, które zgromadziły łącznie ponad 14 miliardów streamów globalnie. Oficjalny start trasy to 10 maja w Seattle Climate Pledge Arena, a potem artystka zagra w arenach Ameryki Północnej do końca czerwca.

Melanie, która niedawno zakończyła PORTALS Tour z wyprzedanymi koncertami na całym świecie, będzie także gwiazdą takich festiwali jak Bonnaroo, Lollapalooza i Osheaga 2024. Trasa PORTALS Tour promowała jej nowy album PORTALS, dostępny w rozszerzonej wersji deluxe z trzema dodatkowymi utworami TUTAJ. Album zdobył uznanie krytyków i uplasował się na wysokich pozycjach list Billboard.

PORTALS zawiera hity takie jak VOID i DEATH, które oba zadebiutowały na liście Billboard „Hot 100”. Teledysk do DEATH, reżyserowany i zaprojektowany przez Melanie, stał się hitem na YouTube, osiągając ponad 36 milionów wyświetleń.

Oprócz muzyki, Melanie nawiązała współpracę z Flower Shop Perfumes Co. i wprowadziła na rynek kolekcję czterech zapachów, Portals Parfums. Kolekcja została wyprzedana w mniej niż 48 godzin od rozpoczęcia przedsprzedaży. Podobnie jak w przypadku jej poprzedniej linii perfum, Cry Baby Perfume Milk, Martinez była aktywnie zaangażowana w projektowanie butelek i wyboru zapachów, które odzwierciedlają cztery żywioły. Więcej informacji na temat zapasów i nowych produktów można znaleźć na stronie PortalsParfums.com. Kolekcja zapachów Portals Parfums będzie bazą dla przyszłych produktów z linii Portals, w tym świec zapachowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments