Me And That Man z nowym singlem!

Me And That Man

Premiera drugiego albumu Me And That Man coraz bliżej! Zespół opublikował kolejny singiel oraz przygotowuje się do trasy koncertowej po największych miastach w Polsce.

Nowy klip Me And That Man

Me And That Man opublikowali dziś kolejny nowy klip! Utwór, w którym gościnnie wystąpili Landers Andelius z formacji Dead Soul oraz Rob Caggiano z Volbeat. Singiel nazywa się Surrender i zapowiada zbliżający się wielkimi krokami drugi album w karierze zespołu. Wydawnictwo będzie nosiło tytuł New Man, New Songs, Same Shit, vol.1, a jego premiera zapowiedzenia jest na 27 marca. Album będzie wydany w formie CD, na winylu oraz w specjalnej limitowanej wersji z koszulką. Pre-order krążka można składać na stronie  internetowej Mystic Productions

Nowy album zespołu

Album został zarejestrowany w składzie: Adam Nergal Darski, Sasha Boole, Matteo Bassoli oraz Łukasz Kumański. Na krążku nie zabraknie licznych, interesujących i zaskakujących gości – są to między innymi: Corey Taylor, Brent Hinds, Matt Heafy oraz Jørgen Munkeby. New Man, New Songs, Same Shit, vol.1 został wyprodukowany przez Nergala, a nagraniami zajęli się Haldor Grunberg i Łukasz Kumański. Materiał zarejestrowano w Drive Recording Studio, miksem zajął się Haldor Grunberg w Satanic Audio, natomiast masteringiem Brian Lucey w Magic Garden Mastering. Autorem okładki jest Bartek Rogalewicz.

New Man, New Songs, Same Shit, vol.1

01. Run With The Devil feat. Jørgen Munkeby
02. Coming Home feat. Sivert Høyem
03. Burning Churches feat. Mat McNerney
04. By The River feat. Ihsahn
05. Męstwo
06. Surrender feat. Landers Andelius & Rob Caggiano
07. Deep Down South feat. Nicke Anderson & Johanna Sadonis
08. Man Of The Cross feat. Jerome Reuter
09. You Will Be Mine feat. Matt Heafy
10. How Come? feat. Corey Taylor & Brent Hinds
11. Confession feat. Niklas Kvarforth

Nergal o nowym albumie Me And That Man

Z największą dumą i zarazem z pewnego rodzaju ulgą przedstawiam Wam drugi materiał Me And That Man – New Man, New Songs, Same Shit, vol.1. Tym razem chciałem podjąć trochę inne wyzwanie i stworzyć album składający się z 11 utworów, ale tak, żeby każdy kawałek wyróżniał się odmiennym charakterem i klimatem. Album zarejestrowałem wraz z najbardziej utalentowanymi i najważniejszymi osobami z obecnej sceny i wspólnie wybieramy się na wycieczki do świata bluesa, folku, country, a nawet spaghetti westernu. Czas pokaże, czy osiągnęliśmy cel, ale głęboko wierzę, że tak będzie. Jestem bardzo dumny z tego dzieła. Chciałbym podziękować KAŻDEMU z naszych gości za udział w tym projekcie, a są to: Mat & Matt, Niklas i Jorgen, Corey, Alan, Addi, Brent, Vegard, Sivert, Anders, Rob, Jerome, Johanna i Nicke. KOCHAM Was wszystkich nieskończenie! Bez pasji i serca, które w te dźwięki włożyliście, powstanie New Man, New Songs, Same Shit, vol.1 nie byłoby możliwe!

Trasa koncertowa Me And That Man

Po premierze albumu, zespół wyruszy w trasę koncertową. Trasa będzie obejmowała największe miasta w Polsce. Zachęcamy do szybkiego zakupu wejściówek, gdyż zainteresowanie koncertami jest wyjątkowo wysokie.

2.04 Wrocław, Zaklęte Rewiry
3.04 Szczecin, Kosmos
4.04 Gdańsk, Stary Maneż
5.04 Toruń, Lizard King
15.04 Warszawa, Palladium
16.04 Kraków, ZetPeTe
17.04 Poznań, Tama
18.04 Gostyń, Hutnik
19.04 Katowice, P23