Niecały rok po premierze świetnie przyjętego albumu Maggie Vision, Margaret wraca z nowym, przygotowanym specjalnie na lato projektem.
O EP-ce
Margaret wydała mini-album zatytułowany Gelato EP. Znajdziemy w niej cztery utwory inspirowane świeżymi brzmieniami muzyki hiszpańskiej i południowo-amerykańskiej. Na trackliście Gelato EP, oprócz wakacyjnego singla Tak Na Oko w klimacie współczesnego latino, fani usłyszą dwa zupełnie nowe utwory. W tym tytułowe Gelato z gościnnym udziałem Tymka, a także klubową wersję przeboju Serce Baila z płyty Gaja Hornby – Serce Baila (Tranquilo Mix), która w nowym wydaniu nabrała dyskotekowego klimatu rodem z włoskiej riwiery lat dziewięćdziesiątych.
Odsłuch
EP-kę Gelato EP odsłuchać możemy poniżej. Jak Wam się podoba?
Koncert w ramach Open’er Park
Wokalistka – i co ciekawe, również Tymek – wystąpi 12 sierpnia 2021 roku w Gdyni w ramach Open’er Park, specjalnego cyklu koncertów. Bilety są cały czas dostępne na stornie internetowej opener.pl.

![Trivium roznieśli Progresję! [relacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-202-218x150.jpg)
![Trzy oblicza elektroniki na Malta Festival: The Blaze, HAAi i Worakls [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/The-Blaze-Haai-Worakls-fot.-Natalia-Nazar-18-218x150.jpg)
![Trzy muzyczne światy, jeden wieczór. MARO, Devendra Banhart i Benjamin Clementine na Malta Festivalu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/MARO-Devendra-Banhart-i-Benjamin-Clementine-Piesn-nocy-letniej.-Peszek-i-Wasik-graja-Kochanowskiego-fot.-Natalia-Nazar-29-218x150.jpg)