Margaret i jej Nowe Plemię

margaret
instagram.com/p/B-CB5pHnU88/

Margaret opublikowała pierwszy utwór gatunku Rak’n’Roll Music.

Rak’n’Roll music to projekt muzyczny, który powstał w ramach podziękowania za wpłaty na rzecz fundacji Rak’n’Roll. Do akcji jako pierwsza dołączyła Margaret, która 19 marca opublikowała teledysk do singla Nowe Plemię na swoim kanale na youtube.

Teledysk został nakręcony w wersji wertykalnej, czyli pionowym formacie, dopasowanej do facebooka, który jest głównym kanałem akcji. Facebook wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR). Filtr ten zostanie też wkrótce udostępniony dla użytkowników instagrama.

Jak działa projekt Rak’n’Roll Music?

Zaproszeni do projektu artyści sami wyznaczają kwotę, którą chcą zebrać w zbiórce na Facebooku. Każdy, kto wpłaca na nią pieniądze, pomaga i popularyzuje nowy gatunek muzyki. Gdy dana zbiórka osiągnie wyznaczony limit, artysta publikuje wspólne dzieło – utwór nowego gatunku Rak’n’Roll Music. Projekt łączy pomaganie i dobrą zabawę. Do potrzebujących trafi nie tylko cała zebrana kwota, ale także dawka fantastycznej muzyki.

Dzięki Rak’n’Roll Music nadajemy nowego sensu muzyce i pokazujemy, jak wyjątkowo może wyglądać pomoc dla osób chorych onkologicznie. Może być wspólnie, radośnie i głośno! Jesteśmy zachwyceni, że dołączyła do nas Margaret – teraz liczymy na kolejnych muzyków i na Was wszystkich! Stwórzcie z nami Rak’n’Roll Music!

Mówi Łukasz Kościuczuk z Fundacji Rak’n’Roll.

Do akcji zaproszeni zostaną również inni artyści, którzy będą kontynuować zbiórkę.

Powrót do kariery?

Po finiszu dziesiątej edycji The Voice Of Poland, w którym Margaret była trenerką, artystka postanowiła zawiesić na jakiś czas swoją karierę. Czuła się bardzo zmęczona i stwierdziła, że program wpłynął negatywnie na jej zdrowie. Jednak ze względu na szczytny cel wokalistka postanowiła chociaż na chwilę wznowić nagrywanie.

Wróciłam. Dostałam zaproszenie od fundacji Rak’n’Roll do wzięcia udziału w Rak’n’roll Music. Co to znaczy? Ten mikrofon to zaproszenie dla nas – dla mnie jako artystki i dla was jako słuchaczy do wzięcia udziału i tworzenia nowego gatunku muzycznego, który pomaga przejść przez raka. Jak to działa? Wy wpłacacie pieniądze, ja zamykam się w studiu, robię utwór i razem nadajemy nowy sens muzyce. Wpłacajcie, bo cel jest szczytny, a akcja bardzo fajna

– napisała Margaret

W zbiórce, którą utworzyła Margaret, zostało zebrane prawie 20 000 zł.

Elko! Przyjęłam wyzwanie od Fundacji Rak’n’Roll aby razem z Wami współtworzyć nowy gatunek muzyki, który pomaga…

Publiée par Margaret sur Dimanche 1 mars 2020