Ludzie 25. Pol’and’Rock Festivalu – środa [fotorelacja]

Ludzie 25. Pol'and'Rock Festivalu (31.07.2019)

25. Pol’and’Rock Festival trwał od 1 do 3 sierpnia. Chociaż oficjalnie zaczyna się w czwartek, to już w środę można było wybrać się na pierwsze koncerty. W Pokojowej Wiosce Kryszny oraz na nocnej scenie Akademii Sztuk Przepięknych działo się już dużo.

W środę do Kostrzynie nad Odrą przybyli kolejni uczestnicy imprezy, jako że tego dnia można było można pójść na pierwsze koncerty. Z każdej strony przybywało chętnych do zabawy. Tak wyglądali uczestnicy w środę, 31 lipca:

 

25. Pol’and’Rock Festival

Jeden z największych festiwali w Polsce, a może i na świecie, trwał w tym roku od 1 do 3 sierpnia. Na pięciu scenach pojawiła się plejada gwiazd z całego świata. Zaczynając od takich gwiazd jak Skunk Anansie, przez Krzysztofa Zalewskiego, Dub FX, Majkę Jeżowską, Offensywę, Zmazę, Ornette, Lordi, Prophets of Rage, po Darię Zawiałow, Perturbatora czy Przybyła. Nie sposób było pójść na wszystko, czasem trzeba było wybierać pomiędzy marzeniem a mniejszym marzeniem.

Na festiwalu Pol’and’Rock (kiedyś Woodstock) panuje rewelacyjna atmosfera. Wszyscy są dla siebie życzliwi, zbijają piątki, przytulają się i uśmiechają. Każdy aż tryska szczęściem. To jest coś, czego nie da się doświadczyć w innym miejscu. Raz do roku na kostrzyńskim polu dzieje się cud.

W środę na scenie Pokojowej Wioski Kryszny zagrali: Offensywa, Natura, Conga Line, Zimna Wojna, Skampararas, Karcer i GaGa / Zielone Żabki. Natomiast na nocnej scenie ASP pojawili się: Jazz Band Młynarski & Masecki, Atom String Quartet oraz Mitch & Mitch.


Ludzie 25. Pol’and’Rock Festivalu – czwartek [fotorelacja]

Ludzie 25. Pol’and’Rock Festivalu – czwartek [fotorelacja]