Laura Jane Grace na jedynym koncercie w Polsce!

0
22

Laura Jane Grace, liderka legendarnego zespołu Against Me!, wystąpi w Warszawie na solowym koncercie 7 listopada 2024 roku. Występ będzie promować jej najnowszy album Hole in My Head. Wieczór otworzy Pet Needs. Widzimy się w klubie Hydrozagadka!

Artystka jest jedną z najważniejszych postaci na dzisiejszej scenie rocka. W latach 90. założyła zespół Against Me!, z którym łącznie nagrała aż 7 albumów. Na swoim solowym koncie ma ich 4, eksplorując brzmienia amerykańskiego country i folk-rocka z anarchistycznym pazurem. W swojej muzyce podejmuje tematy osobistej podróży, po ogłoszeniu tranzycji na łamach magazynu Rolling Stone w 2012 roku. Jest wierna także swoim wcześniejszym motywom, otwartej krytyki politycznej w zakresie ekologii czy osobistej i społecznej emancypacji.

Jako support wystąpi zespół Pet Needs, który na początku tego roku wydał pop punkowy album Intermittent Fast Living. Artyści na krążku perfekcyjnie uchwycili żywy portret zespołu jadącego na rollercoasterze, jakim jest rock’n’rollowe życie. Nie przegap tego wieczoru pełnego, najróżniejszych i szczerych emocji oddanych w muzyce!

Laura Jane Grace
Support: Pet Needs

7 listopada 2024 – Warszawa, Hydrozagadka
drzwi 19:30, start 20:00

Bilety: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 28 czerwca o godzinie 9:00 na winiarybookings.pl

Punkty sprzedaży biletów: winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody WiniaryBookings_ZgodaRodzica.

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments