Lady Gaga i Bradley Cooper we wspólnej piosence

Lady Gaga i Bradley Cooper

A Star Is Born, jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku doczekał się singla promującego ścieżkę dźwiękową. Shallow to utwór zaśpiewany przez Lady Gagę i Bradleya Coopera. 

Lady Gaga i Bradley Cooper po raz pierwszy wystąpili we wspólnym projekcie. Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a – gwiazdora muzyki country. Niestety kariera bohatera filmu chyli się ku upadkowi. Odkrywa on jednak utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally, w którą wciela się niesamowita Lady Gaga. Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Lady Gaga i Bradley Cooper – gwiazdy filmu A Star Is Born

Obraz jest reżyserskim debiutem Coopera, który odpowiedzialny jest również za scenariusz. Na film przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, gdyż polska premiera zapowiedziana jest dopiero na 30 listopada. Nie mniej jednak światowa premiera dzieła odbyła się 31 sierpnia na Filmowym Festiwalu w Wenecji. Film otrzymał ośmiominutową owację na stojąco, zbierając przy tym znakomite recenzję. Zgodnie z opinią znawców kina, film jest głównym kandydatem do Oscara.

Soundtrack do filmu A Star Is Born. Lady Gaga i Bradley Cooper w piosence Shallow

Mimo że na film będziemy musieli jeszcze poczekać, to już wkrótce będziemy mogli przesłuchać oficjalną ścieżkę dźwiękową i choć na chwilę wczuć się w klimat historii opowiedzianej w filmie. Soundtrack będzie dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, w wersji na CD i winylu. Album promuje singiel Shallow, w którym wokalnie udzielają się Lady Gaga i Bradley Cooper. Piosenka idealnie komponuje się z teledyskiem utworzonym z materiałów filmowych. Co najważniejsze, utwór brzmi rewelacyjnie, co jest zapewne wynikiem wspaniałej chemii między artystami. Co wielu może zaskoczyć pokazuje on bardzo duże możliwości wokalne Coopera. Oczywiście to Lady Gaga kradnie show, ale to akurat nie powinno nikogo dziwić. Oglądając wielokrotnie teledysk, tym bardziej wyczekujemy premiery filmu!

Tracklista albumu A Star Is Born

1. Intro
2. Black Eyes
3. Somewhere Over The Rainbow
4. Fabulous French
5. La Vie En Rose
6. I’ll Wait For You
7. Maybe It’s Time
8. Parking Lot
9. Out of Time
10. Alibi
11. Trust Me
12. Shallow

13. First Stop, Arizona
14. Music To My Eyes
15. Diggin’ My Grave
16. I Love You
17. Always Remember Us This Way
18. Unbelievable
19. How Do You Hear It?
20. Look What I Found
21. Memphis
22. Heal Me
23. I Don’t Know What Love Is
24. Vows
25. Is That Alright?
26. SNL
27. Why Did You Do That?
28. Hair Body Face
30. Before I Cry
31. Too Far Gone
32. Twelve Notes
33. I’ll Never Love Again (Film Version)
34. I’ll Never Love Again (Extended Version) 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o