Krzysztof Krawczyk wystąpi w Parku Zadole!

Krzysztof Krawczyk w Katowicach
Fot: All About Music
Jeśli od dawna marzyliście o tym by zaśpiewać Parostatek, lub Mój przyjacielu przy akompaniamencie Krzysztofa Krawczyka i jesteście z Śląska, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Krzysztof Krawczyk wystąpi w Parku Zadole!

Legendarny wokalista zaprezentuje się w katowickim parku już 25 sierpnia bieżącego roku. Krawczyk przyjedzie do Katowic w ramach swojej jubileuszowej trasy, zatem z całą pewnością w setliście spodziewać możemy się hitów z przekroju całej jego działalności. Początek występu Krawczyka planowany jest na godzinę 17:00, a przed nim okazję do zaprezentowania prawdopodobnie dostanie kilka okolicznych zespołów. Całość imprezy współfinansowana jest z budżetu miasta Katowice w ramach jednego z projektów Budżetu Obywatelskiego. Warto wspomnieć, że dzięki tej inicjatywie w Parku Zadole odbędzie się także kilka innych ciekawych imprez. Przykładowo:

21.07.2018 – Koncert kapeli Schmidt Electric poprzedzony występem cyrkobusu (iluzjności, teatrzyk dziecięcy oraz żonglowanie)

28.07.2018 – Występ poezji śpiewanej wykonanej przez Wojciecha Myrczka, Sabiny Meck i Pawła Tomaszewskiego

18.08.2018 – Występ Orkiestry Śląskich Kameralistów

01.09.2018– Koncert folkowej kapeli Vołosi

Zatem śmiało można rzec, że jest na co czekać!

Krzysztof Krawczyk w Katowicach

Ponadto, oczywistym jest, że koncert w Katowicach nie będzie jednym show, które Krawczyk zaplanował na drugą połowę roku! Wokalistę będziemy mogli zobaczyć także podczas innych koncertów jubileuszowych, których rozpiska prezentuje się obecnie następująco:

26 sierpnia 2018, Opole, Amfiteatr Opolski

15 października 2018, Poznań, Aula UAM

15 listopada 2018, Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza

Prawdopodobnie do powyższej rozpiski zostanie dodanych jeszcze kilka koncertów, zatem spodziewać można się, że trasa ta rozrośnie się do o wiele większych rozmiarów.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą relacją z tegorocznych Poznańskich Juwenalii, na których Krawczyk był główną gwiazdą!

Juwenalia Poznań 2018 przeszły do historii [fotorelacja]