Disturbed zagra w Warszawie

Disturbed w Warszawie
fot. materiały organizatora

Disturbed ma obecnie bardzo napięty grafik ze względu na światową trasę koncertową, która promuje album Evolution. Piosenki z tego wydawnictwa, jak również starsze hity usłyszymy niebawem na żywo podczas polskiego koncertu zespołu. Disturbed wystąpi 20 czerwca 2019 roku w Warszawie na Torwarze.

Disturbed (wokalista David Draiman, gitarzysta Dan Donegan, perkusista Mike Wengren oraz basista John Moyer) ogłosił światową trasę koncertową, która promuje ich najnowszy album Evolution. Pochodzący z niego singiel Are You Ready zajął pierwsze miejsce na liście Billboard’s Hot Mainstream Rock Tracks Chart i utrzymywał się na tej pozycji przez 4 tygodnie! To dwunasty utwór w historii zespołu, który zajął najwyższą pozycję na liście, a jednocześnie utwór, który wspiął się tam najszybciej. Singiel odnotował ponad 5mln streamów w serwisie Spotify, a teledysk ma już ponad 7 mln wyświetleń na Youtube.

Evolution World Tour to nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale także największe hity zespołu – publiczność usłyszy m.in. Down With The Sickness, Inside The Fire czy The Sound Of Silence.

Najnowszy album został nagrany w Vegas z Kevinem Churko, który wyprodukował również wydany w 2015 roku album Immortalized. Krążek ten zadebiutował na 1. miejscu na liście Billboard Top 200, zdobył platynowy certyfikat, a promował go potrójnie platynowy utwór The Sound of Silence. Ten właśnie kawałek zdobył GRAMMY® w kategorii Best Rock Performance. Ponadto zespół zdobył nagrodę Best Rock Artist podczas iHeartRadioMusic Awards i otrzymał uznanie w The Wall Street Journal, New York Times, USA Today i wielu innych prestiżowych mediach.

Już w czerwcu polska publiczność będzie miała możliwość usłyszeć największe hity zespołu oraz materiał z nowej płyty na żywo – Disturbed wystąpią 20 czerwca w Warszawie (COS Torwar).

Organizatorzy polskiego koncertu Disturbed ogłosili zespół, który zobaczymy w roli supportu. W Warszawie zagra Radio Slam – trio, które tworzą Stas Lamakin, Radek Zając i Bartłomiej Czapski. Zespół gra energetyczną odmianę muzyki gitarowej z pulsującym rytmem perkusji. Kapela istnieje od 2016 roku i muzyka grupy przypadnie do gustu fanom zarówno Disturbed, jak również Royal Blood czy The Black Keys.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o