Rozpiska godzinowa Open’er Festival 2019

Rozpiska godzinowa Open’er Festival

Open’er Festival 2019 startuje równo za tydzień! Znamy już wszystkich artystów, aktywności dodatkowe, takie jak teatr czy sztuka. Teraz otrzymaliśmy dokładną rozpiskę godzinową koncertów tegorocznej edycji.

Open’er Festival 2019 z rozkładem koncertów

Największy festiwal muzyczny w Polsce i jeden z największych w tej części Europy udostępnił w końcu długo wyczekiwany rozkład występów. Przez cztery dni na pięciu scenach zobaczymy wielkie zagraniczne gwiazdy i czołówkę polskiej sceny muzycznej. Zobaczymy koncerty zarówno artystów debiutujących, jak również tych z wieloletnim stażem scenicznym. Koncerty będą odbywały się na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Zapowiadają się najlepsze dni w roku, wypełnione znakomitą muzyką. Rozpiska godzinowa Open’er Festival została stworzona całkiem zgrabnie, choć kilku konfliktów nie dało się uniknąć.

Rozpiska godzinowa Open’er Festival – dzień 1

Główną gwiazdą pierwszego dnia festiwalu jest amerykański raper Travis Scott. Nie będzie to jednak jedyny hip-hopowy akcent tego dnia, gdyż na scenie namiotowej będziemy mogli posłuchać repertuaru Lil Skiesa. Na pewno nie mogą narzekać fani rockowych brzmień. Na scenie głównej po raz pierwszy w Polsce wystąpi kultowa już formacja Vampire Weekend, a niezwykle klimatyczny show na Tent Stage dadzą weterani z zespołu Interpol. Łączący w sobie stylistyki rocka i hip hopu Death Grips na pewno nie rozczarują publiczności. Jednym z najlepiej zapowiadających się koncertów tego dnia może być również Idles, których zadziorność i energia na pewno zmusi do szaleńczej zabawy.

Rozpiska godzinowa Open’er FestivalRozpiska godzinowa Open’er Festival – dzień 2

Drugi dzień Open’era wypełniony będzie dopiero debiutującymi artystami. Będziemy mieli okazję zobaczyć zwycięzcę nagrody BRIT Award w kategorii debiutant Roku – Toma Walkera i Octaviana – laureata plebiscytu BBC Sound of 2019. Swój koncert da również posiadaczka pięknej barwy głosu – Jorja Smith – oraz rockowe objawienie ostatnich lat – Greta Van Fleet. Świetny koncert na pewno zagrają Kwiat Jabłoni, których muzyka idealnie pasuje pod letnie festiwale. Największym zainteresowaniem powinny cieszyć się koncerty zespołów The Strokes i The 1975.

Rozpiska godzinowa Open’er FestivalRozpiska godzinowa Open’er Festival – dzień 3

Trzeci dzień rozpocznie bardzo silna delegacja z Polski. Na głównej cenie zobaczymy Darię Zawiałow, a w namiocie swoją twórczością oczaruje nas Hania Rani. Tego dnia wystąpią również zyskujący coraz większą popularność – Wczasy. Jakby tego było mało, tego dnia odbędzie się również pierwszy koncert po wieloletniej przerwie zespołu Cool Kids Of Death, którzy zaprezentują utwory z kultowego, debiutanckiego krążka. Największą gwiazdą będzie ikona muzyki pop – Kylie Minogue, ale fantastyczne występy powinna dać również Rosalia oraz duet 2manydjs.

Rozpiska godzinowa Open’er FestivalRozpiska godzinowa Open’er Festival – dzień 4

Ostatni dzień imprezy będzie wyjątkowo zróżnicowany. Będzie sporo hip-hopu (Jan-Rapowanie, Flatbush Zombies), otrzymamy również sporo tanecznej muzyki. Wystąpi jeden z aktualnie najpopularniejszych artystów na świecie – J.Balvin, a do tego świetni koncertowo Rudimental i nasz rodzimy zespół Kamp!. Headlinerem jest uwielbiana w Polsce Lana Del Rey, a na zakończenie dostaniemy prawdziwą petardę w postaci powracających po przerwie – Swedish House Mafia. Będzie to ich pierwszy koncert w Polsce. Zapowiada się fantastyczna zabawa pod główną sceną festiwalu.

Rozpiska godzinowa Open’er Festival

Bilety na festiwal są jeszcze dostępne!

Impreza odbędzie się w dniach 3-6.07, a karnety i bilety jednodniowe na Open’er Festival są jeszcze dostępne w sprzedaży. Można zakupić je za pośrednictwem strony internetowej festiwalu oraz w punktach sprzedaży biletów. Dostępna jest ostatnia pula Final Call, ale również karnety VIP. Pole namiotowe będzie otwarte już dzień przed rozpoczęciem Open’era.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o