Line-up Fest Festival zamknięty!

Line-up Fest Festival

Poznaliśmy ostatnich artystów, którzy wystąpią w tym roku w Parku Śląskim w ramach pierwszej edycji Fest Festival. Już mocno rozbudowany line-up uzupełniony został czołówką polskiej sceny alternatywnej.

 Line-up Fest Festival zamknięty!

Organizatorzy festiwalu – agencja koncertowa Follow The Step – wykonała kawał solidnej roboty powołując do życia nowy festiwal na mapie Polski. Mimo, że będzie to dopiero pierwsza edycja, to artyści zaproszeni muszą robić wrażenie. W sierpniu na terenie Parku Śląskiego wystąpią zarówno światowe gwiazdy, jak również czołówka artystów z Polski. Dzisiaj poznaliśmy ostatnich artystów, którzy zamykają line-up Fest Festival 2019. Na festiwalu wystąpią Daria Zawiałow, Mery Spolsky, Kamp!, Organek, Bemy, Young Igi, Kroki oraz Solar.

Fest Festival 2019 – artyści

Line-up Fest Festival

Wu-Tang Clan / Disclosure (DJ SET) / Alan Walker / Jaden Smith
Róisín Murphy / Metronomy / Lost Frequencies / Sevdaliza / Rejjie Snow
Lion Babe / Christian Löffler / Meute /  Little Dragon
Kollektiv Turmstrasse / catz n dogz / Netsky / Camo & Krooked Vitalic
Logic Bomb / Ticon / Sokół / Albo inaczej / JMSN
Kero Kero Bonito / Otsochodzi / Holak / Paweł Domagała / Sarsa
Natalia Szroeder / Rau / Tulia / Smolasty / Bedoes / Daria Zawiałow
Mery Spolsky / Kamp! / Organek / Bemy / Solar / Kroki / Young Igi
Arek Kłusowski / Baranovski / My Name Is New  / Viagra Boys

Pierwsza edycja Fest Festival

Informacja o pojawieniu się nowego festiwalu na Śląsku zaskoczyła wielu. Do mocnej już festiwalowej obsady w rejonie dołączył Fest Festival, który odbędzie się 23-24.08 w Parku Śląskim w Chorzowie. Jak twierdzi organizator – agencja Follow The Step – podczas dwudniowej imprezy możemy spodziewać się gwiazd światowego formatu oraz unikalnej scenografii, a wszytko to w jednym z największych miejskich parków w Europie. Czy impreza na dłużej wpisze się do koncertowej mapy Polski? Po takim line-upie wydaje się, że warto dać jej szansę. To co, z kim bawimy się w Chorzowie?

Fest Festival 2019 – bilety

Aktualnie dostępna jest ostatnia pula karnetów – last call tix w cenie 289 zł. Można również zakupić bilety jednodniowe w cenie 169 zł. Do karnetów dwudniowych można dokupić opcję pola namiotowego, która kosztuje 100 zł. Umożliwia ona zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin NON-STOP. Na terenie pola namiotowego znajdą się m.in. specjalnie wydzielone przestrzenie do odpoczynku, strefa z foodtruckami oraz wszelkie potrzebne udogodnienia. Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz na portalach biletowych Empik, Going., ebilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn i MediaMarkt.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o