Ogłoszono supporty GHØSTKID podczas europejskiej trasy koncertowej!

0
20

GHØSTKID zagrają jesienią w Polsce. Teraz zostały ogłoszone supporty niemieckich metalowców podczas europejskiej trasy koncertowej – będą to Set Your Sails i Our Hollow, Our Home!

Kim są Set Your Sails?

Jak czytamy na profilu zespołu na Spotify:

Naszym nowym albumem Bad Blood rozpoczynamy nową erę w historii naszego zespołu. Ten album jest głośniejszy, bardziej agresywny i bardziej szczery niż cokolwiek, co zrobiliśmy wcześniej. To kolejny krok w stronę samopoznania i uzdrowienia. Porusza różne tematy, takie jak zdrada, zdrowie psychiczne, ale także seks i wiele złożonych emocji. Tematy, którymi nigdy wcześniej się nie poruszaliśmy. Jesteśmy gotowi na zmianę, na nowy rozdział. Nowa szansa na dalszy rozwój.

Bad Blood jest trzecim albumem zespołu – wcześniej grupa wydała debiutancki Enough w 2018 roku i Nightfall w 2022 roku. 

Kilka zdań o Our Hollow, Our Home

Jak czytamy na profilu zespołu na Spotify:

Po latach nieustannej ciężkiej pracy, poświęcenia i udoskonalania swojego rzemiosła, Our Hollow, Our Home powrócili z trzecim i najlepszym jak dotąd albumem, Burn In The Flood. [Wydana w 2023 roku – przyp.red.] stanowi kolejny krok w górę pod względem jakości i dynamiki dla zespołu, który w ciągu ostatnich pięciu lat stał się jednym z najbardziej zasłużonych i najbardziej pracowitych sukcesów na brytyjskiej scenie metalowej.

Burn In The Flood jest pierwszą płytą OHOH, którą wydała wytwórnia Arising Empire.

Jak mówi zespół:

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością dołączenia do rodziny AE. Zawsze mówiliśmy, że bardzo chcielibyśmy podpisać kontrakt z wytwórnią, pod warunkiem, że będzie ona rozumiała etos tego zespołu i kochała go tak samo jak my i nasi fani! Można śmiało powiedzieć, że w przypadku Arising Empire tak właśnie jest!

GHØSTKID w Polsce

GHØSTKID, Set Your Sails i Our Hollow, Our Home zagrają 2 października w warszawskim klubie Proxima. Organizatorem wydarzenia jest Winiary Bookings.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments