Messa na dwóch koncertach w Polsce

0
11

Włoska Messa powróci jesienią do Polski na 2 koncerty! Doom rockowe msze odbędą się: 23 października w warszawskim klubie VooDoo oraz dzień później w poznańskich 2progach.

Messa powstała w 2014 roku z inicjatywy muzyków o zróżnicowanym pod kątem gatunku backgroundzie. Fakt ten stanowi niewątpliwie o sile zespołu, bowiem w jego brzmieniu słychać inspiracje black metalem, rockiem progresywnym, punkiem, dark ambientem, jazzem, bluesem oraz doomem, a wszystko to wymieszane w muzycznym kotle grupa definiuje jako swoisty „scarlet doom”. Pomimo szerokiego wachlarza wpływów muzycy nie przestają eksperymentować, czego dowodem jest wydany w 2022 roku album Close. Materiał, na którym Messa wychodzi poza gatunkowe ramy czerpiąc m.in. z muzyki arabskiej i flamenco, wprowadził zespół na najwyższy poziom, a płyt wypełnionych podobną wrażliwością i w zbliżony sposób grających na emocjach w około rock/metalowym świecie znaleźć dzisiaj jest bardzo ciężko. Spotkanie z tymi dźwiękami na żywo jest podróżą, która oczaruje każdego, nawet najbardziej wybrednego słuchacza. 

Messa

23 października 2024 Warszawa, VooDoo
24 października 2024 – Poznań, 2progi

Punkty sprzedaży biletów: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody WiniaryBookings_ZgodaRodzica.

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments