Koncert Jamesa Arthura w Polsce!

James Arthur w Polsce!
fot. images.app.goo.gl/tDGQNYaCJNVcMsfh6

James Arthur po czterech latach powraca do Polski z nowym materiałem! Już 30 stycznia 2020 roku brytyjski artysta zagra w warszawskiej Stodole.

Bilety

Sprzedaż biletów rusza 11 września poprzez serwis ticketmaster. Za miejsca stojące wydamy 125 zł, bilety na balkon to koszt 140 zł. Wejściówki można również zakupić w specjalnej kolekcjonerskiej wersji.

The You tour

Koncert Jamesa Arthura w Polsce odbędzie się w ramach europejskiej trasy The You tour, promującej album o tym samym tytule. Nowa płyta, w której James zapowiada powrót do charakterystycznych dla niego akustycznych kawałków, ujrzy światło dzienne 18 października 2019. Intrygujące single Falling Like The Stars i Treehouse dają jedynie przedsmak całego albumu. Możemy spodziewać się po nim nowej porcji wzruszających, romantycznych utworów, takich jak doskonale znane: Say you won’t let go, Naked czy Impossible. I choć artysta przyznaje, że w początkowej fazie pracy nad albumem eksperymentował z innymi stylami i chciał pokazać swoje nowe oblicze, finalnie zadecydował, iż w takim akustycznym materiale czuje się najlepiej. Co więcej taka muzyka w jego wykonaniu zdaje się rezonować najsilniej w słuchaczach, a na tym zależy mu najbardziej. Możemy więc liczyć na powrót do klasycznego, wzruszającego swoim przejmującym głosem Jamesa w akompaniamencie akustycznej gitary. Czyli na to, czym  zwycięzca dziewiątej edycji brytyjskiego X Factora skradł serca fanów.

 

James Arthur w Polsce

James Arthur od samego początku swojej kariery dba o swoich polskich fanów. Muzyk odwiedził nasz kraj już miesiąc po wydaniu swojej imiennej, debiutanckiej płyty. Podczas pierwszej wizyty promował album w warszawskim Empiku, gdzie każdy miał szansę osobiście z nim porozmawiać. I choć artysta nie zagrał wtedy całego koncertu w Polsce, fani na długo zapamiętali jego występ w talent show Must be the music. Tylko muzyka. James, który sam niecały rok wcześniej konkurował w brytyjskiej telewizji, okazywał wsparcie uczestnikom. Muzyk grał jeszcze w Polsce dwukrotnie. Podczas trasy James Arthur Tour w 2014 roku oraz w ramach festiwalu Warszawa Jest Trendy 2016. Teraz James wraca do Polski po 4 latach z zupełnie nowym materiałem.

Kariera Jamesa Arthura a jego zdrowie psychiczne

Jamesowi Arthurowi, jako artyście rozpoczynającemu swoją karierę w talent show, sukces przytrafił się niesamowicie szybko. Muzyk, który otwarcie mówi o swoim zdrowiu psychicznym, przyznaje, że już przed X Factorem zmagał się z fobią społeczną i depresją. Ilość uwagi i presji, którą znienacka otrzymał, była dla niego dużym wyzwaniem, któremu stawia czoła nieustannie od siedmiu lat. Stąd długie przerwy w wydawanych płytach, trasach koncertowych i wieści o  nieodpowiedzialnym trybie życia. James w wielu wywiadach przyznaje się do złych nawyków i decyzji zarówno tych życiowych jak i związanych z karierą. Muzyk jednak ciągle zapewnia, że jest świadomy swoich słabości i nad nimi pracuje. Być może te zmagania, odzwierciedlane w muzyce, są powodem jej niezwykłości i niezwykłej autentyczności. W jego twórczość (a tym bardziej występach na żywo) uderza pewnego rodzaju intymność. Muzyka Jamesa sprawia, iż jego lęki tracą na sile. Artysta nieraz przyznawał, że paradoksalnie przed tysiącami osób na scenie czuje się lepiej niż w rozmowie w cztery oczy. Miejmy więc nadzieję, że 30 stycznia James wprowadzi nas w swój piękny choć skomplikowany świat muzyczny.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here