Kiss powraca do Polski w ramach trasy END OF THE ROAD

0
211
mat. prasowe

KISS powraca do Polski! Muzycy spod znaku masek i pirotechniki postanowili znowu wystąpić przed najlepszą publicznością świata i zaprezentować kolekcję swoich największych przebojów!

Muzycy z zespołu KISS wystąpią 19 czerwca 2023 roku w TAURON Arenie w Krakowie.

Bilety dostępne na www.biletserwis.pl

Przedsprzedaż: 6 grudnia, od 10:00 dla zapisanych użytkowników platformy Bilet Serwis oraz Kiss Army. Sprzedaż ogólna: 7 grudnia od 10:00.

Łódzki występ w czerwcu tego roku nie mógł być ostatnim koncertem KISS w Polsce! Po takim niesamowitym show, jaki zespół dał w Atlas Arenie, musiała nastąpić powtórka! Tego oczekiwali nie tylko najzagorzalsi fani, ale cała muzyczna Polska. I teraz już wiadomo, że KISS znowu przyjedzie do Polski. Tym razem wstrząsną TAURON Areną Kraków.

KISS – muzycy spod znaku masek i pirotechniki postanowili znowu wystąpić przed najlepszą publicznością świata i zaprezentować kolekcję swoich największych przebojów! Po takim niesamowitym show, jaki zespół dał w Atlas Arenie, musiała nastąpić powtórka! Tego oczekiwali nie tylko najzagorzalsi fani, ale cała muzyczna Polska. I teraz już wiadomo, że KISS znowu przyjedzie do Polski. Tym razem wstrząsną TAURON Areną Kraków.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments