Katolato: Kwiat Jabłoni w Katowicach!

Koncertowe lato dawno nie było takie smutne. Pandemia wirusa dała ostro w kość artystom i organizatorom koncertów. Mimo niesprzyjających warunków mamy zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu koncertów Katolato w Katowicach! 6.08.2020 odbędzie się koncert duetu Kwiat Jabłoni.

Katolato: Kwiat Jabłoni w Katowicach!

Już w najbliższy czwartek w ramach cyklu #Katolato odbędzie się koncert jednej z sensacji polskiego rynku muzycznego. Na Placu Festiwalowym MCK Katowice wystąpi Kwiat Jabłoni. Kasia i Jacek to jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów w Polsce. Bez problemu wyprzedawali swoje koncerty, a wydana w lutym 2019 roku debiutancka płyta Niemożliwe narobiła niemałego szumu na rodzimym rynku. Jeżeli tak jak my, jesteście stęsknieni koncertowych emocji, to katowicki występ będzie swojego rodzaju ukojeniem! Bilety są jeszcze dostępne, ale nie zostało ich wiele. Radzimy nie zwlekać z zakupem wejściówek. Kupicie je m.in. poprzez portal Going.

06.08.2020 Katolato: Kwiat Jabłoni

Plac Festiwalowy MCK Katowice
Wejście przy ul. Olimpijskiej i Ordona
Bramy: 19:00 Start Koncertu: 20:00

Dbajmy o siebie!

Wszystkie koncerty organizowane w Katowicach odbywają się zgodnie z panującym reżimem sanitarnym. Każdy uczestnik koncertu powinien zachowywać minimalny dystans 1,5 metra od drugiej osoby, lub nosić maseczkę, zasłaniającą nos i usta. Przed wzięciem udziału w imprezie należy obowiązkowo wypełnić formularz zgłoszeniowy.

https://bit.ly/39tQBKv – zakupione w Going
https://bit.ly/3f14W2e – Empik / Ticketmaster / Biletomat

Katolato – plenerowe koncerty w Katowicach

Kilkanaście plenerowych koncertów pod hasłem #Katolato z udziałem polskich artystów, wśród których po za Kwiatem Jabłoni wystąpią: Bitamina, KęKę, Nocny Kochanek, Nosowska, O.S.T.R., Paluch i Pidżama Porno, odbędzie się na Placu Festiwalowym przy Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w sąsiedztwie Spodka.

Festiwale Inaczej – specjalna akcja

Po za kilkoma koncertami tego lata, Kwiat Jabłoni zaangażował się w projekt Lech Music: Festiwale Inaczej, gdzie popularni artyści biorą na warsztat hip-hopowe klasyki. Duet stworzył swoją interpretację przeboju Eldo – Miasto Słońca.