Już za miesiąc Beyond The Black zagrają w Polsce!

0
17

Został miesiąc do polskiego koncertu Beyond The Black! Zespołowi będzie towarzyszyć grupa Ankor!

Beyond The Black działają od 2014 roku. Za ten czas wydali  Heart of the Hurricane, Lost in Forever, Songs of Love And Death, Horizons i Beyond The Black. W styczniu tego roku ukazała się wersja deluxe tej ostatniej. 

Na stronie Knock Out Productions można przeczytać, że:

Występ Beyond The Black, to koncert nie do pominięcia, jeśli cenicie w metalu patos i przebojowość, które podkreśla delikatny, acz wyrazisty głos wybitnej wokalistki Jennifer Haben.

Z kolei przy okazji zapowiedzi polskiego koncertu BTB KOP napisali, że:

Beyond the Black budzą podziw swoją żelazną etyką pracy – nie dość, że w styczniu wypuścili eponimiczny krążek (piąty w dyskografii), to jeszcze dosłownie przed chwilą zademonstrowali światu świeżutki numer, “Call My Name”. Czy to kandydat na największy hit w historii grupy? Całkiem możliwe, co imponuje tym bardziej, biorąc pod uwagę sowitą porcję przebojów, które Niemcy wydali do tej pory. Jak widać, pupile Nuclear Blast nie zwalniają tempa, a ich maksymalnie wielki i monumentalny metal symfoniczny z każdym materiałem staje się coraz szlachetniejszy. Bo tutaj w parze idą duże refreny i zmyślne aranżacje; lepiące się do ucha melodie i odpowiednia dawka ciężaru; dopieszczona produkcja w pakiecie z organicznym brzmieniem. Nie sposób ich nie kochać.

W roli supportu – Ankor

Ankor mają na koncie następujące albumy: My Own Angel, Last Song For Venus, Get On The Winner Horse!, Beyond The Silence of These Years i White Dragon.

W październiku 2023 roku wydali nową Epkę – Stereo.

Jak czytamy na stronie Knock Out Productions:

Zaczynali od przebodźcowanego elementami symfonicznymi power/progresywnego metalu, ale szybko uznali, że ich przeznaczenie leży gdzie indziej. Już od drugiej płyty epickie wpływy były stopniowo wypierane na rzecz alt-metalu i alt-rocka, metalcore’u, a gdzieś pomiędzy nawet pop-punku. Z czasem grupa poszła jeszcze dalej, poszukując brzmień popowych czy – z innego bieguna – djentowych, a wszystko z korzyścią dla piosenek. Są to bowiem maksymalnie melodyjne i maksymalnie wbijające się do ucha hity. Usłyszycie jeden refren i przez resztę dnia nie będziecie nucić już niczego innego.

Beyond The Black i Ankor w Polsce

Obydwa bandy zagrają 23 kwietnia 2024 roku w krakowskim Hype Parku. Organizatorem wydarzenia jest Knock Out Productions.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments