To będzie jedyny koncert TSA w tym roku! [zapowiedź]

0
22
jedyny koncert TSA w tym roku
jedyny koncert TSA w tym roku

Do Klubu Studio przybędą pionierzy heavy metalu w Polsce – zespół TSA – w składzie: Marek Piekarczyk (wokal), Stefan Machel (gitara), Paweł „Bejbi” Mąciwoda (gitara basowa) oraz Zbigniew Kraszewski (perkusja).

TSA z ponad 40-letniej historią – zespół wydał 14 albumów, w tym aż 7 koncertowych. Najnowszy z nich jest wydany nakładem Mystic Production w 2023 roku i nosi tytuł Live 2021

Album jest zapisem koncertu z 4 września 2021 w Gliwicach, który był pierwszym koncertem pod szyldem TSA Dream Team – 40 Tour, po reaktywacji zespołu w składzie: Marek Piekarczyk (śpiew), Andrzej Nowak (gitara), Stefan Machel (gitara), Paweł Mąciwoda (gitara basowa), Zbigniew Kraszewski (perkusja) w maju 2021. Był to zarazem ostatni koncert w tym składzie, z powodu nieoczekiwanej śmierci Andrzeja Nowaka, która miała miejsce rok później. Od tej pory zespół pozostaje w czteroosobowym składzie, jednak nie koncertuje zbyt często. Obecnie muzycy przygotowują materiał na nowy album. 

Startuje tegoroczne Męskie Granie! Sobotni koncert z Żywca można będzie zobaczyć online

W tym roku TSA Dream Team wraca z potężnym brzmieniem znanym z najbardziej spektakularnych koncertów, energetycznych utworów i najlepszych wspomnień. Koncert, który odbędzie się w krakowskim Klubie Studio, będzie jedynym występem w Polsce! 

Wejściówki do nabycia za pośrednictwem internetowych serwisów biletowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments