Jazda na rolkach nie musi być nudna!

0
636
Jazda na rolkach
fot. pixabay.com

Temperatura na zewnątrz coraz wyższa, słońce świeci coraz mocniej, a my coraz chętniej korzystamy z uroków wiosny. To idealny czas, aby zacząć uprawiać sport! Lekką, a jednocześnie angażującą całe ciało aktywnością jest jazda na rolkach. Dobrze jest jednak umilić sobie czas odrobiną muzyki. Przedstawiamy listę piosenek idealnie nadających się do wiosennej jazdy na rolkach. 

Jazda na rolkach jest jedną z najprzyjemniejszych form uprawiania sportu. Zdarza się, że na rolki idziemy z osobą towarzyszącą, żeby nie czuć się samotnym, jednak równie często jazda na rolkach wiąże się z samotną przejażdżką. Aby umilić sobie ten czas, warto włączyć energiczną playlistę, która uatrakcyjni tę aktywność fizyczną i pozwoli w pełni się nią cieszyć.

jazda na rolkach
fot. pixabay.com

Måneskin – I wanna be your slave

I wanna be your slave to bardzo rytmiczna i porywająca do ruchu piosenka. Idealna do rozpoczęcia jazdy na rolkach. Wprawi Cię w sportowy nastrój i zachęci do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo sprawi, że będziesz mieć dużo energii i chęci do pozostania w rolkach jak najdłużej.

Ed Sheeran – Bad Habits

Ta piosenka jest dużo spokojniejsza niż poprzednia propozycja, jednak równie zachęcająca do aktywności. Bad Habits to jeden z największych hitów Eda Sheerana, a jednocześnie doskonała piosenka do jazdy na rolkach. Idealnie nadaje się ona do swobodnej jazdy jako formy odpoczynku od energicznego poruszania się na rolkach.

Panic! At The Disco – High Hopes 

High Hopes to dająca nadzieję piosenka, która idealnie się nada do uprawiania sportu. Choć jazda na rolkach nie jest trudna, angażuje wiele mięśni i potrafi zmęczyć. Ta piosenka w doskonały sposób motywuje do dalszej aktywności i pokazania samemu sobie, że jest się silnym i wytrwałym.

Imagine Dragons – Natural

Ta propozycja jest połączeniem elementów spokojnych, pozwalających na jazdę swobodną oraz tych mocniejszych, które dodadzą siły i tempa Twojej jeździe. Natural to idealna piosenka do zabawy szybkością i nadania tej aktywności odrobiny mocy. Jazda na rolkach staje się dzięki niej ciekawsza, szczególnie dla osób lubiących tego rodzaju muzykę.

Green Day – Revolution Radio

Kolejna propozycja to piosenka o największej sile jeśli chodzi o motywację do szybkiej aktywności. Jazda na rolkach z Revolution Radio nabiera tempa, a jednocześnie daje maksymalną przyjemność i siłę do intensywnego treningu. Dzięki temu, że Green Day jest zespołem rockowym, osoby lubiące ten rodzaj muzyki poczują przy tej piosence ogrom siły do dalszego korzystania z rolek.

Jason Derulo – Savage Love

Savage Love dodaje energii i wprawia w dobry humor. Tę piosenkę zna obecnie chyba każdy, dzięki czemu jazda na rolkach może stać się okazją nie tylko do aktywności fizycznej, ale także popisów wokalnych.

Imagine Dragons – Zero

Po raz kolejny polecamy Imagine Dragons. Ich utwór Zero to idealna piosenka do szybkiej jazdy i przetestowania swoich umiejętności. Polecana jest jednak dla osób zaawansowanych, gdyż szybka jazda na rolkach nie jest aktywnością dla każdego.

Każda z wymienionych piosenek nadaje jeździe na rolkach nowego wymiaru i sprawia, że jest ona dużo ciekawsza. Utwory te ułatwiają intensywny trening oraz dodają chęci do dalszej jazdy. Dzięki obecności muzyki jazda na rolkach staje się przyjemna i energiczna.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments