Gracie Abrams ogłasza nowy album „The Secret of Us”

0
28

Gwiazda młodego pokolenia, Gracie Abrams ogłasza premierę oraz pełną listę utworów swojego drugiego albumu studyjnego, The Secret of Us.

Gracie Abrams to amerykańska piosenkarka i autorka tekstów. Prywatnie jest córką J.J. Abramsa, znanego reżysera filmowego. Gracie zaczęła swoją karierę muzyczną publikując swoje piosenki na platformach internetowych, takich jak SoundCloud i YouTube. W 2019 roku wydała swój debiutancki singiel Mean It, który przyniósł jej duże uznanie w świecie muzyki. Natomiast 24 lutego 2023 roku miał premierę jej debiutancki album zatytułowany Good Riddance. W tym samym roku była też supportem podczas trasy The Eras Tour Taylor Swift i wyruszyła w swoją trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych promującą jej nowy album.

The Secret of Us

Nowy album Gracie Abrams – The Secret of Us ukaże się 21 czerwca. Będzie to najbardziej ekstrawertyczny album w dotychczasowej dyskografii wokalistki, będący kontynuacją współpracy z wieloletnim współpracownikiem Aaronem Dessnerem. Część kawałków została również napisana wspólnie z najlepszą przyjaciółką Gracie, Audrey Hobert. Teraz artystka ogłosiła pełną listę piosenek swojego najnowszego albumu. Będzie on zawierał 12 głównych utworów, w tym niedawno wydany singiel Risk oraz bonusowy utwór Close To You. Fragment Close To You już wcześniej pojawił się na TikToku i poszedł w viral. Zainteresowanie fanów bez wątpienia budzi również utwór nr 5 z udziałem Taylor Swift, który został prosto zatutyłowany – us.

Pisanie tego albumu było naprawdę prawdziwą przyjemnością. Były też okazjonalne łzy. Audrey i ja napisaliśmy Risk na naszej kanapie w domu. Aaron zrobił świetną produkcję. Abby zrobiła zdjęcie na okładkę. Muzyka jest już prawie wasza i nie możemy się doczekać. Kocham. Was.

Gracie Abrams o swoim nowym albumie

Lista utworów:

 1. Felt Good About You
 2. Risk
 3. Blowing Smoke
 4. I Love You, I’m Sorry
 5. us. (feat. Taylor Swift)
 6. Let It Happen
 7. Tough Love
 8.  I Knew It, I Know You
 9.  Gave You I Gave You I
 10. Normal Thing
 11. Good Luck Charlie
 12. FreeNow
 13. Close To You

Czekacie na album Gracie?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments