Gość specjalny na koncercie Jonas Brothers

0
30

Jonas Brothers przełożyli europejską część trasy koncertowej. Koncert w Polsce odbędzie się w październiku tego roku, a dzisiaj dowiedzieliśmy się, kto wystąpi przed braćmi w TAURON Arenie.

Organizatorzy koncertu w Krakowie, Live Nation Polska, ogłosili dzisiaj gościa specjalnego, który wystąpi wystąpi w październiku przed Jonas Brothers! Będzie to Mimi Webb. Koncert zaplanowany jest na 16 października w TAURON Arenie Kraków.

Bilety dostępne na livenation.pl

Mimi Webb podpisała kontrakt z Epic Records w 2021 roku po niezwykłym sukcesie w swojej ojczystej Wielkiej Brytanii, gdzie zdobyła ponad ćwierć miliarda streamów i uznanie krytyków, od Wonderland po teenVOGUE. Jej debiutancka EP-ka Seven Shades of Heartbreak, wprowadziła ją do mainstreamu i dała fanom przedsmak jej gwiazdorskiego statusu, szczególnie dzięki utworom takim jak Good Without i Dumb Love. Webb zagrała wyprzedane koncerty w Australii, zanim zaczęła kampanię promującą jej debiutancki pełnowymiarowy album studyjny, Amelia, wydany w kwietniu 2023 roku. Album osiągnął 4. miejsce na UK Albums Chart, a singiel House On Fire stał się hitem, zdobywając ponad 115 milionów streamów na Spotify i ponad 10 milionów wyświetleń teledysku na YouTube. Album zawiera również udane single Red Flags i Ghost Of You, które Webb wykonywała wspierając Bensona Boone’a na jego wyprzedanej międzynarodowej trasie, The Fireworks and Rollerblades Tour.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments