Golec uOrkiestra otworzy tegoroczne Juwenalia Krakoskie!

0
114
Golec uOrkiestra - Juwenalia Krakoskie

Juwenalia Krakoskie to od wielu lat festiwal pełen muzyki, zabawy i niepowtarzalnej atmosfery! Wśród gwiazd tegorocznej edycji nie może zabraknąć jednego z najbardziej energetycznych i kultowych zespołów w historii polskiej sceny muzycznej – Golec uOrkiestry!

Golec uOrkiestra – Juwenalia Krakoskie 2024

Niesamowity i jedyny w swoim rodzaju zespół łączący wiele gatunków muzycznych, czyli Golec uOrkiestra, swoim koncertem otworzy tegoroczne Juwenalia Krakoskie. Wydarzenie z pewnością zabierze uczestników w muzyczną podróż pełną hitów, które podbijały serca polskiej publiczności przez lata. Przygotujcie się na niezapomnianą noc!

Ich twórczość muzyczna zawiera elementy muzyki alternatywnej, popu, rock’n’rolla, bluesa. Jednak najbardziej charakterystyczne są dla nich brzmienia muzyczne zaczerpnięte z ich góralskiej kultury, czyli Beskidu Żywieckiego.

Zespół został utworzony przez braci w roku 1998. Ich dzieła są ponadczasowe i nie ma osoby, która nie znałaby utworu Pędzą Konie czy Ściernisko. Od lat występują na festiwalach szczególnie tych z muzyką folkową, a już w tym roku zagrają koncert w Klubie Studio.

Golec uOrkiestra – Juwenalia Krakoskie 2024

Wejściówki do nabycia za pośrednictwem internetowych serwisów biletowych.

Juwenalia Krakoskie 2024 – najlepsze propozycje koncertowe!

Na tegoroczne Juwenalia Krakoskie zapraszają Kulturalne Media, oficjalny partner medialny festiwalu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments