Gdański Punk Fest 2020 – kompendium wiedzy

Gdański Punk Fest 2020 - kompendium wiedzy
fot. Materiały prasowe

Już podczas tegorocznej zimy odbędzie się kolejna edycja cyklicznej imprezy spod szyldu Punk Fest. Tym razem wydarzenie zawita nad polskie morze, a dokładniej mówiąc do Gdańska!

Gdański Punk Fest odbędzie się 12 grudnia bieżącego roku w klubie B90. Podczas imprezy, posłuchać będziemy mogli całej plejady polskich legend muzyki punkowej, które wystąpią na dwóch scenach. Na dużej scenie zaprezentują się między innymi KSU, Sex Bomba oraz The Bill, a na małej NOK czy chociażby Uliczny Opryszek. Organizatorzy imprezy, wytwórnia Galicja Productions, o nadchodzącym festiwalu sami natomiast piszą, że:

“Jest to dla nas niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ Galicja Productions od samego początku swojego istnienia była niezwykle związana z szeroko pojętą muzyką punkrockową i tego typu koncerty organizujemy z niezwykłą przyjemnością. Nie będziemy ukrywać, że ma to duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach.”

Otwarcie bramek przewidziane jest na godzinę 15:00, początek koncertów natomiast na 16:00.

Gdańska edycja Punk Fest – kto wystąpi?

Oprócz wyżej wspominanych artystów, ogłoszonych zostało także jeszcze kilka innych kapel oraz wykonawców. Poniżej sprawdzić możecie dokładną rozpiskę obecnie ogłoszonych artystów:

Bilety na festiwal – gdzie i za ile?

Wejściówki na gdańską edycję imprezy zakupić możecie już w internetowej przedsprzedaży. Na chwilę obecną koszt jednego biletu wynosi 80 złotych, a od 1 września wejściówki podrożeją do 90 złotych. Możliwy będzie także zakup biletu w dniu koncertu, jednak wtedy cena wynosić będzie 100 złotych.

Gdański Punk Fest 2020 - plakat imprezy
fot. Materiały prasowe