FEST Festival 2020 odwołany!

fest festival odwołany
FEST Festival 2020 odwołany

FEST Festival 2020 oficjalnie odwołany! Impreza niestety została przeniesiona na kolejny rok, ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19.

FEST Festival 2021

FEST odwołany. Kolejna odsłona FEST Festival odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia 2021 w Parku Śląskim w Chorzowie. Impreza będzie trwała o jeden dzień dłużej. Organizator podał, że wszystkie bilety zakupione na tegoroczną edycję, zachowują swoją ważność na przyszły rok.

Festiwalowicze posiadający bilety na edycję 2020 mogą liczyć na:

– w wypadku posiadania karnetu na 3 dni -> automatycznie stają się posiadaczami karnetu na 4 dni festiwalowe,
– dla przypadku posiadania biletów weekendowych -> mogą zamienić je na karnety za jedyne 100zł,
– w rezultacie posiadania biletów jednodniowych -> mogą zamienić je na karnety za dopłatą 170zł.

FEST Festival 2020 odwołany – ważne informacje

Ważną informacją jest to, iż trzeba zachować oba bilety, pierwotny oraz drugi, który będzie nazywał się UPGRADE Weekendowy. Przedłużać bilety oraz karnety, możecie do 30 czerwca 2020. Organizator informuje również, że w tym roku nie będzie biletów FAN Tix oraz Early Bird, a regularna sprzedaż ruszy 1 lipca 2021. Jeśli nie możesz być na festiwalu w 2021 roku, możesz zażądać zwrotu pieniędzy, który nastąpi do 180 dni od momentu skutecznego rozwiązania umowy.

Line-up

Fest w swoim wpisie zamieścił informację, iż line-up po części zostanie bez zmian, a także wzmocni go wielu nowych artystów. Pierwsze odsłonięcia kart na FEST Festival 2021 prawdopodobnie pojawią się niebawem. Zachęcamy do wspierania festiwalu i zachowania tegorocznych biletów na kolejną edycję. Z pewnością będziemy się jeszcze FEST bawić!

O FEST Festivalu

W tym roku miała odbyć się dopiero druga edycja festiwalu. FEST ogłosił wielu wspaniałych artystów. Wśród headlinerów chorzowskiego festiwalu znaleźli się Mark Ronson, James Bay oraz Khalid. Na Feście mieli także zagrać Taco Hemingway, Little Big, Daughter, Nothing But Thieves, Sigrid czy chociażby La Roux. Kogo z nich zobaczymy na FEST Festival 2021? Dowiemy się już wkrótce!